Geelgouden zakhorloge, 585/000, gemerkt Vulcain chronometre. De kast en het deksel zijn voorzien van een lijnenbewerking, aan de voorzijde voorzien van een cartouche met monogram; MH. Het horloge is v...
Drie witgouden colliers, 585/000, 2 met een gourmetschakel en 1 met een fantasieschakel. Alle drie voorzien van een veeroog. 38 en 40 cm. Totaal ca 5,1 gram. Nieuw
Omega Deville, dameshorloge, staal verguld, quarts, met klipsluiting. ø kast 22 mm. ø ca 17,5cm. In originele doos en werkend.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van double ketting. Gouden zakhorloge gemerkt: W.Lennartz-Michels, königl.hof-uhrmacher. Voorzien van een wit emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer....
Gouden ring, 585/000, met groene turkoois. Royale ring met een ovale donker groenige turkoois, 14x11 mm. Om de turkoois zit een brede bewerkte rand met gravure. ø 54, ca. 4,0 gram. In goede staat
Lot gouden sieraden, 585/000, met een witgouden collier, een geelgouden stukje collier en een witgouden steekspeld met klein diamantje. ca 5,8 gram. In redelijk/goede staat.
Zilveren hanger, 925/000, met emaille, groene stenen en markesiet. Hanger in jugendstil-stijl met hangertje met markesietstenen. Grootte 41,5x50 mm. ca 7,1 gram. Nieuw
Geelgouden armband, 585/000, met een figarioschakel. Breedte 2,3mm. lengte 18 cm. Met veeroog. ca 3,2 gram. in goede staat
Geelgouden streekbroche, 585/000, ovaal model met S-vormig applique, versierd met een rand met knopjes. De broche is voorzien van een baardje. ca 2,7 gram. 22x28mm, In goede staat
Slagring gemaakt uit hoorn met aan de uiteinden de kop en de staart van een slang gemaakt uit een hoog gehalte goud. ø50. breedte 7 mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met 5 rechthoekige schakels bezet met barnstenen. Tussen de barnstenen zit een schakels met 4 golvende lijnen. De armband is voorzien van een haakslui...
Zilveren ring, 925/000, met witte topaas, citrien en peridot. Ring met een grote rozet, in het midden met diverse peridootstenen versierd. Voorzien van een rand met citrien en witte topaas. Grootte ko...
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met kristal. Slavenband met als sluiting een bloemvormige element, ø 23mm, bezet met een grote rond gefacetteerde kristal. MT.: gemerkt MEMA, 1975. ø armband 60x50mm. ca 18,...
Geelgouden ring, 585/000, met camee. Rijring met een ovale zetkast bezet met een ovale camee, 18x12mm. De ring is voorzien van een bewerkte band. ø64 ca 4,8 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met pareltjes en rode steen. Hanger met een hangeroog met strik, bezet met zaadpareltjes en daaronder een rozet met in het midden een rode steen voorzien een rand met 8 zaa...
Geelgouden collier en hanger, 585/000. Gourmetcollier met een hanger in een bladvorm bezet met 3 roosgeslepen diamanten. Grootte hanger inclusief oog 10,5x7mm. lengte 40 cm. ca 2,9 gram. In goede staa...
Zilveren klemband, 925/000, versierd met knopversieringen. Breedte 39-20mm. Gemerkt: Siam Sterling. ca 68,5 gram. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met een platte koningschakel. Breedte 9mm, lengte 60cm. ca 68 gram. In goede staat
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een uil met venster-emaille, markesiet, zwarte parelmoer en groene stenen. Grootte 4x3,8 cm. ca 8,4 gram. Nieuw.
Twee paar geelgoouden oorstekers, 585/000, om het oor, één paar voorzien van vierkant geslepen saffieren en zirconia's. Breedte 3,8 mm, ø 10 mm. En een paar met eem rozet met een rode steen en rand vo...
Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een spiraalvormige hanger. lengte 4 cm. totaal ca 1,6 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hanger gemaakt uit zetkasten in een hartvorm bezet met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,42. In het hangeroog is tevens een klein diamantje gezet. ...
Geelgouden staafhanger, 750/000, met diamant. Hanger met 3 witgouden zetkasten bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,06 ct. Groote hanger 2,7x14mm. ca 1,0 gram. In zeer goede staat
Lot ,met 5 armbanden met drie rijen edelstenen met o.a. parels, goudsteen en amethist. Bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met stenen. In goede staat
Zilveren set met armband en collier, 835/000, met een vossenstaartschakel. ø 9 mm, lengte 19-70 cm. ca 93 gram. In goede staat
Lot sieraden met rode kralen, o.a. met bamboekoraal en parelmoer. 3 colliers en 3 armbanden, waarvan 1 van bloedkoraaltjes. In goede staat
Geelgouden collier met zodiac hanger, 585/000. Fijn gourmetcollier met daaraan een ronde zodiachanger met tweeling, merk Fabiola. ø 21,5 mm. 50 cm. ca 5,2 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Geelgouden slavenband, 585/000, bol model met een scharnier en bakslot. Breedte 5 mm. 61x53,5mm. ca 7,45 gram. Gebruikssporen, verder in goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat
Byouteriedoos gevuld met gevuld met o.a. parels, diverse colliers en oorclips. Diverse materialen,
Lot met 6 zakhorloges, diverse modellen, mechanisch. O.a. Gre Roskopf Patent en F.Bachschmid. Metaal, zilver en double, één glas ontbreekt.
Lot sieraden met een zilveren zilveren ring met meissen porseleinen plaquette, een ring met granaat, een hanger met grote steen, een goud op zilveren choker met granaat en een double ring met granaat ...
Lot met 8 zilveren ringen met o.a. barsnteen en koraal. Diverse gehaltes en diverse modellen. totaal ca 65 gram. In goede staat
Lot edelstenen met diverse colliers met o.a. agaat, turkoois, rhodochrosiet, amathist, parels en tijgeroog.
Lot met 11 colliers met o.a. parels, agaat, muranoglas en goudsteen. Diverse lengte en diverse sloten, 2 defect. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte achtkantige kop, 18x18mm, in het midden bezet met een halfronde gefacetteerde granaat. ø 61, ca 5 gram. granaat iets afgesleten, ...
Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...
Zilveren choker met turkoois, BWG, met 7 ovaal bewerkte elementen bezet met turkoois. Breedte collier 23 mm. lengte 45 cm. ca 35,5 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Lot met zeven zilveren broches/hangers, 833/000, 2 broches van bijbelsloten, 1 met Maya voorstelling, een zeeuwse knop en een klein rond broche met steen en een hanger met filigrain en een streekhange...
Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat
Lot met diverse horloges en horloge-onderdelen. o.a. Junghans, Viking en Kronotron.
Lot met 5 zakhorloges met zilveren kast. incompleet, glas ontbreekt, wijzers los, wijzerplaat beschadigd. In redelijke staat
18e Eeuws zilveren horloge met snek, 925/000, Engels A.W.W. Co Waltham Mass, ø 49 mm. Met chatelaine voorzien van drie signetten. MT.: J.F. Hullerman, Utrecht. jl.:L:1820. Voorzien van een koperen bes...