C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
M.C. Escher. Metamorphose. Blik met vier lithografieën. Copyright 1973. J.W. Breughel USA etc etc. Deze vier lithografieën vormen één groot werk van H 4.20 meter. Titel: Metamorphose. Afmeting: 23 x Ø...
17e - 18e Eeuws ovaal emaille barok schilderij. Religieuze voorstelling. Op paneel van blik. Beschadigd. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In redelijke staat.
Brouwer. 19e Eeuw. Interieur met man en vrouw. Op blik geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
A. Dukema. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . 21e Eeuw. Stilleven met fruit, kruiken, bloemen et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Pendant. Jose de Siguenza. Twee mondaine dames. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 16 cm. In goede staat.
Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Wessels, Hengelo. Wild en natuurschilder. Poldergezicht met vliegende zwanen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd Bosboom. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerk interieur. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws ikoon. Engel bij Maria. Olieverf op paneel. Stuk omlijsting mist. Afmeting: H 71 x B 48 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Willem Wei.......?Hollandse School. Riviergezicht impressionistisch. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.
Hussen? Jugendstil. Boerin aan het melken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Leo Grijseels. Hollandse School. Stadsgezicht Den Haag met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.
Ets Johan Dijkstra. Epreuve d'artiste. 1896 - 1978. Noord Hollands landschap. Ets op papier. Afmeting: H 27 x B 39 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Lucio Sarto. 1950 - . 20e Eeuw. Dame op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 14/50. Gezicht. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 63 cm. In goede staat.
Gerriet Postma, '95. 1932 - 2009. Mondriaan. Acryl op papier. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dames portret. Circa 1830. In originele empire lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 87 x B 70 cm. In goede staat.
Roger San Miguel. 1940 - . Twee fruitverkoopsters op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
Johfra. 1919 - 1998. Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg zelfportret? met vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 22 cm. In goede staat.
Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht met paardenkarren en figuren. Olieverf op linnen. Rechts onder voluit gesigneerd Cor Noltee.Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Elsa Wouterse van Doesburgh. 1875 - 1957. Tuingezicht met vele bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.
Houten sculptuur in de stijl van Corneille. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 68 x 4 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1982. 1940 - . Tolsum. Abstract. Linnen op masonite. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Wim Paradies. Hollands stadsgezicht. Rotterdam. Met oldtimers, figuren en tram. Aquarel op papier. Afmeting: H 39 x B 59 cm. In goede staat.
Jerre Hakse. 1937. Tuin-impressie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 24 cm. In goede staat.
Medard Tytgat. 1871 - 1948. Portret van een heer met medailles. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Portret toreador. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 33 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Hans Richter Johansen. Duitse School. Circa 1920. Hollands havengezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 18/200 mogelijke nadruk. Vele figuren verstrengeld. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 70 cm. In goede staat.
J. Sorolla. 20e Eeuw. Portret Spaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 38 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 78/199. Naakte dame in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Ridder trekt zijn zwaard voor poort. Olieverf op linnen. Kleine beschadiging. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 18/199. Amerikaanse School. Liggende naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 76 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Maria met kind. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In redelijke staat.
Monogram H.M. 52. Duitse School? Expressionistisch berglandschap met gebouwen. Verso nr. 431. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Dame met wijnkruik en glas in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In goede staat.
Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Johan Haanstra. 1940 - . Tjallebord. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 28/199. Amerikaanse School. Twee naakte dames, massage. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 12/200. Twee figuren met hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 93 x B 93 cm. In goede staat.
Monogram A.H. Duitse School. Expressionistisch havengezicht. Verso etiket Kunsthandlung München + nr. 234. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Hessel de Boer. 1921 - 2003. Zomers stadspark, impressionistisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Visafslag Rotterdam. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boer, boerin en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 46 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband waarschijnlijk de Toscaanse prins Cosimo de 3e . Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jules Le Roy. 1833 - 1865. Chique interieur met spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.
Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....
E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.
Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...