P.K. 1950. Hollandse School. Hollands landschap met zeilboten, figuren en dorp. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.
Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Delftse haven met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Hussen? Jugendstil. Boerin aan het melken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Fred Arends. 1949 - . 20e Eeuw. Hollandse ijspret bij houten brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
J.J. van der Stap. 1874 - 1940. Riviergezicht met figuren en schaapskudde. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Houten sculptuur in de stijl van Corneille. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 68 x 4 cm. In goede staat.
Twee werken van Robbert Fortgens.(1) Bergdorp 1996. (2) Breaking point 1996. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
Frank Rosen. 1946 - . Twee lithografieën, 1994. Abstracte composities. Genummerd. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1987. 1948 - . Na de regen. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Visafslag Rotterdam. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. 20e Eeuw. Ruiters op vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J. Meine Jansen. 1908 - 1994. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband waarschijnlijk de Toscaanse prins Cosimo de 3e . Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
Herman Berends, 1970. 1904 - 1986. Lochem. Twentse boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Victor Zeppenfeld, 1872. 1839 - 1890. Vluchtelingen met kind in hondenkar. Bedoeking ter conservatie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
J. Blok. 20e Eeuw. Ballerina zittend op bankje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.
Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 14/50. Gezicht. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.
Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
J. Stademan. Hollandse School. Circa 1900. Wintergezicht met houtsprokkelaars en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 54 cm. In goede staat.
Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Henk Lassche. 1948 -. Masker. Gouache op papier. Afmeting: H 43 x B 19,5 cm. In goede staat.
Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.
Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.
Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.