Chinees porseleinen celadon censer met salamander decor. Staande op drie poten. Afmeting: H 10,3 x Ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren en goud decor. Haarlijn + chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,7 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Vier Chinese Quen Lung borden. 18e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose neksteun met kostbaarheden/floraal decor. Afmeting: 11,5 x 12 x 5,7 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met kwartel in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12,2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekseldoos met figuren decor en vergulde messing armaturen. Haarlijn. Afmeting: 7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met kempvissen decor en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinese Wanli kommen van kraak-porselein. Met floraal + figuur in landschap decor. Eén met hengsel. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 14 - 14,5 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinese Wanli kom van kraak-porselein met figuren in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Wanli kom van kraakporselein. Gelijmd. Afmeting: H 5 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang XI bord met gecontourneerde omranding. Met figuren decor, verso zeebranding decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord met figuren in landschap/goud decor. Minimale chip + kleine haarlijn. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse vogelsoorten, kippen, paradijsvogel, kraanvogel, mandarijneend, zwaluw. Met bodemmerk. Afmeting: circa Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinese wit porseleinen cups met floraal/figuren decor. Afmeting: 9,5 - 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels. Vlinder/pioenrozen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) Vaas op drie poten en groen/grijs craquelé glazuur. (2) Vaas met goren craquelé glazuur. Afmeting: 9,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met draak en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Bovenkant gelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. (1) 17e - 18e Eeuwse schotel met draak. (2) 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met kikkers en bodemmerk, minimale chips. (3) 18e Eeuwse Queng Lun...
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren. Draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel van kraakporselein. Met tuin/vogel decor. Eén haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 27 cm.
17e Eeuwse Chinees kraakporsleinen schotel met tuin/vogel decor. Haarlijn. + chip. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met floraal, vogels en granaatappel decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Set van vijf Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met bloesemtak/vogel decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Familie Verte figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met geel glazuur en draak. Afmeting: H 35 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Swatow schotel met bloemvaas/landschap decor. Eén chip. Afmeting: Ø 26,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met ranken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 9,4 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Oudere bovenrand restauratie. Afmeting: 11 x 14 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot. Haarlijn handvat + pot. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met bruin glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en vlinder decor. Tuit gelijmd + deksel onderrand chip. Afmeting: 7,5 x 11 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander (censer) met wolkachtige goud decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees natuurstenen boeddha hoofd. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenvaas met craquelé glazuur + Foo-honden koppen. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met tuin decor. Waarvan: Eén schotel, haarlijn heeft, de rest goed. Drie koppen, goed. Eén kop, chip. Eén kop, haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 11,...
Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Eén schotel haarlijn. Andere schotels goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels met coulissen/pagode in landschap decor. Eén schotel, goed. Eén schotel, haarlijn + chip. Twee koppen, chips. Afmeting: H 4,5 x Ø 10 cm. In re...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier schotels craquelé glazuur. Twee koppen goed. Eén kop chip. Eén kop haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goed...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. Drie schotels + vier koppen. Waarvan: Eén schotel, haarlijn. Twee schotels, goed. Eén kop, haarlijn. Drie koppen, goed. Afmeting: H 4 x Ø 1...
Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imarie vazen met floraal/goud decor. Eén vaas haarscheuren. Eén vaas goed. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met landschap decor. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen kom met gouden tuin/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met dier-vormige grepen. Afmeting: H 10,2 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zware Chinese bronzen cloisonne censer met floraal/vleermuizen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Familie Rose, Capucijne, Amsterdams Bont, Imari. Enkele haarlijn of chip. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen tegel met paarden decor. Afmeting: 19,6 x 19,5 x 3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 27,6 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen, fijn gedecoreerde Familie Rose flacon met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,1 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinese porseleinen Quan Yin staande op lotusbloem, Blanc de chine. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen geplooid Familie rose bord met figuren bij hemelpoort decor + verso vleermuizen. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 17,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/landschap decor. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Lotusbloem-vormige vaas met draak. 1x Baluster-vormige celadon vaas. Afmeting: H 14,5 - 15 cm. In goede staat.
Vier-pas antieke Aziatische terracotta reliëf stenen met figuren decor. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 58 x 36 x 7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Later als lampenvoet omgebouwd. Bovenrand ingekort. Afmeting: H vaas 40 cm. Totaal: H 84 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Japanse schaal met floraal/fruit decor. Craquelé glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schotel met landschap/spelende zotjes/godheid/floraal/vogel en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen/floraal/goud decor. Chicken plate. Randglazuurschade. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren en landschap decor. Beiden haarscheur + chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen kop en schotels. Met tuin/vogel/insecten decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pelgrim vaas met draak, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe schotel. Met floraal/fruit/vogel en goud decor. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij op papier met figuren voorstelling. Houtsnede? Enkele vouwen. Afmeting: H 125 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon-kleurig glazuur. Floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese draken vazen met bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Kantonese vazen met celandon glazuur. Landschap/figuren/olifanten koppen/ringen/floraal decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol-schilderij met kreeft decor. Houtsnede. Afmeting: H 94 x B 48 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken hocker met ranken, koppen en klauwpoten. Met marmeren blad. Afmeting: H 46 x Ø 45 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtsnede met bamboe decor, tekst en signatuur. Afmeting: H 102 x B 53 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen boeddha op drakentroon. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné geisha met cloisonné sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd Japans of Chinees figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antiek Chinees zijde-schilderij. 19e Eeuw. Twee geisha's in interieur. Vochtvlekken. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese uit jade gesneden rituele bijl met drakenkop. Afmeting: 30 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen spaarpot met draak/feniks en vleermuizen. 20e Eeuw. Afmeting: 20,5 x 11 x 13,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese uit jade gesneden waterbuffel. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Groot Japans of Chinees houten dienblad met parelmoer-inleg. Floraal, vogels, pagodes, zeegezicht decor. Afmeting: 46 x 72 cm. In goede staat.