Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli kom met floraal/coulissen en vogel in landschap decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: H 9,5 - Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in interieur decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,3 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met figuren in landschap decor. Eén vaas bovenrand scherf ingelijmd, andere twee vazen goed. Afmeting: H 12,8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Met pioenroos/haan decor. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot staande op drie poten, met rondom figuren decor. Afmeting: H 19 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn door bodem. Afmeting: 13 x 18 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Afmeting: 14 x 21 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Tibetaanse brons vergulde bel (Stupa) met opschrift. Afmeting: 10 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap/floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 31,7 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...
Zeldzaam vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Eén deksel chip. Afmeting: H 25,5 - 29 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen cup met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande theebus met figuren in landschap/goud decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus welke gemaakt is voor de Engelse markt. Met Familie Rose decor + familie wapen 'God save the king'. Afmeting: 12,5 x 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpotten met floraal en goud decor. Bij één tuit beschadiging. Bij andere deksel chip + haarlijn. Afmeting: Ø 10 cm - 11 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose/mandarijn porselein met figuren decor. Bestaande uit: Sauciere, beschadigd. En twee schenkkannen, waarvan één beschadigd en één kan met haarlijn op handgrip. ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Afmeting: 14 x 19 x Ø 10 cm. Gelijmd
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 3 x Ø 14,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met vele geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai kom met Foo-honden decor. Met bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 6,3 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met lotusbloem, symbolen en karaktertekens. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen Kang Xi schaal met floraal en goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 26,2 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. 19e eeuw. Met figuren, floraal en goud decor. Eén bord haarscheur + minimale chips. Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Eén kom haarlijn. Eén kom goed. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Vier borden heel, twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chip. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn gedecoreerd decor. Onder andere; geisha met zotjes in interieur, florale coulissen en goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese/Tibetaanse keizerlijke buste op houtgestoken console. Afmeting: 54 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Queng Lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen bovenrand ingekort. Eén deksel gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vogels in tuin/goud decor. Eén bord gaaf. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,3 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tempelhond-koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin/goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen chocolade kop en schotels met floraal/goud decor. Waarvan: Drie koppen, haarlijn. Eén kop, goed. Alle schotels, goed. Afmeting: H 8 x Ø 13,5 cm. In redelijk/g...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met geisha's in interieur decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: H 7 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met peterselie decor. Eén kop haarlijn. Twee goed. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 12-delige chocolade bekers en schotelset. Octagonaal met floraal/geisha decor. Zes tekens bodemmerk. Grote beker H 10,5 cm. Eén beker beschadigd, rest goed. Eén ...
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemmand decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemvaas decor. Met bodemmerk. Beiden gerestaureerd. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels met lichtbruin glazuur. Peterselie + landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Drie kopjes beschadigd. Drie schotels chip. Twee goed. Afmeting: 6 -...
Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli klapmutskom met landschap/floraal/vogel decor. Minimale chip. Afmeting: H 6 x Ø 21,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal en feniks decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose trompet-vormige knobbelvaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 19,2 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen decor, Generaal Duff + goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha in tuin/paradijsvogel decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte bord met kostbaarheden/figuren bij pagode decor. Eén minimale haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met pioenrozen en goud decor. Afmeting: 13 x 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotels met geisha en reekits in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...
Twee grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met floraal/perkament schildering. Eén bord randrestauratie. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom kostbaarheden/figuren decor. Haarlijn. Afmeting: H 27 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren in tuin bij pagode decor. Beiden haarlijnen. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonaal bord met Familie Rose/figuren decor. Minimale chips. Afmeting: 21,6 x 21,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijn kop en schotels met tuin/pergola/goud decor. Eén kopje gelijmd, rest goed. Afmeting: 8,3 - Ø 13,5 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Beide haarlijnen. Geen chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met hengsel, ribbels en landschap/figuren/kostbaarheden decor. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels in octagonale vorm met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal en landschap decor. Afmeting: 5 x 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met groen/blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse octagonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor. Eenden/floraal en goud decor. Minimale chip. Afmeting: 21,4 x 21,3 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan. Duivelswerk met honingraat/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...
Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi schenkkan met tuin/paarden decor. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels. CA Mau Cargo. Sotheby's. Decor van coulissen met hert . Gecontourneerde omranding. 1723 - 1735 Yongzheng. Afmeting: 4 - 7 12,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 38,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, ook verso. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.