Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met kokosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 19e Eeuwse gemberpot met rondom figuren decor, geen deksel. 1x 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen bord met feniksen/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...
Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...
Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.
Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...
Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.