18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met kraanvogel/waterlelie decor. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...
Drie delen Chinees/Kantonees porselein met figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 - 25,5 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas met krijger decor + bodemmerk. Deksel gelijmd. Verder goed. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtbruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijne schotels. Divers. Floraal/watervogels decor. Eén schotel haarlijnen, rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + twee schotels met figuren decor. Kop (lichte) randrestauratie. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige vroege Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal/goud/Foo-honden decor. Circa 1800. Afmeting: H 42 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes delen divers antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie capucijner kopjes, 2x haarlijn. Eén Familie Rose schaal met landschap/floraal/insekt decor, met bodemmerk, goed. Eén 18e ...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.