This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
3090 Results
Lot: 7416

Oud Chinees papiergeld

Result: 12.000 EUR

Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.


Lot: 7003

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Result: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...


Lot: 7489

Zes Chinese Imari borden Ø 23,3 cm.

Result: 950 EUR

Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.


Lot: 7115

Kang Xi bord Ø 24,5 cm.

Result: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.


Lot: 7684

Chinese schotel Ø 18 cm.

Result: 1.100 EUR

Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.


Lot: 5506

Iittala haan

Result: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Lot: 4001

18e Eeuwse porseleinkast

Result: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.


Lot: 7709

Drie-delig Chinees kaststel

Result: 250 EUR

Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.


Lot: 7324

Chinees bord Ø 22,5 cm.

Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6024

3 Delftse vazen

Result: 900 EUR

Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...


Lot: 3015

Lot met Märklin loc's (5x)

Result: 500 EUR

Lot met vijf Märklin loc's, HO. 1x 85006. 1x DB01097. 1x 44690. 1x 41334. 1x genummerd 205. Allen ongetest en zonder doos. In goede staat.


Lot: 2105

2x Vergulde wandkandelaren, 1900n

Result: 750 EUR

Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.


Lot: 1232

W. Hussem, Abstract

Result: 2.250 EUR

Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.


Lot: 7621

Vierkante Chinese vaas, H 29 cm.

Result: 1.100 EUR

Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.


Lot: 7385

Zeven delen Chinees porselein

Result: 600 EUR

Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.


Lot: 7112

Chinese kop en schotels

Result: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 7023

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.

Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Lot: 7000

Zes Chinese kop + schotels

Result: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...


Lot: 1084

E. Schröder, Portret hond

Result: 2.250 EUR

E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Lot: 7571

2 Antieke Chinese vazen

Result: 325 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.


Lot: 7059

Octagonaal Chinees bord

Result: 1.200 EUR

Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.


Lot: 6108

Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910

Result: 325 EUR

Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Lot: 2010

Oude messing vogelkooi met speelwerk

Result: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Lot: 7653

Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm.

Result: 170 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.