Grote antieke Gouda platelen cachépot met floraal en goudfazant decor. Circa 1910. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 21 x Ø 29 cm. In goede staat.
Oude/antieke handbeschilderde porseleinen plaquette. Herberg voorstelling. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Hollandse Makkumer Fayence Tichelaar wandplaquette. Met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 40 x 32 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Majolica bloempot met oren. Floraal/tijger in landschap decor. Gemerkt + genummerd. Afmeting: 23 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke terracotta/Fayence apothekerspotten. Eén pot gelijmd, verder goed. Afmeting: 23 - 33 cm.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Tichelaar Makkum bord met vissers/boten decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: Ø 33,5 cm. Verder in goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse fayence borden met divers chinoiserie decor. Eén bord gelijmd. Twee borden met beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Keramos Wien keramieken figuren. Circa 1920. (1) Meisje met appels, chip. (2) Forel, goed. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Majolica. Circa 1900. Bestaande uit; Jardiniere, twee vazen en een schenkkan (Waechtersbach). Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse wijwaterhouder met zeemeermin figuur, heilig kruis en cherubijnkop. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen arend. Dresden. 20e Eeuw. Chip staart. Afmeting: 34 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met militaire figuren. Kleinere restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met floraal en papegaai decor. Enkele chips. Afmeting: H 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen pre Columbiaans aardewerk met originele polychromie. 1x Schaal met drie kat-achtige poten. 1x Ghendi met ruitvormige beschildering. Afmeting: 18 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twaalf-delig Royal Copenhagen Denmark porseleinen theeservies. Met blauw floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Grote porseleinen tafellamp met kristal (uil). Huwelijk, beeld + lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 x Ø 35 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren bijzettafel met zes-pas Turks Iznik tegeltableau. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 42 x 52 x 37 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Franse polychrome Fayence neo renaissance pronkkannen met figuren en floraal decor. Circa 1900. Initialen bodemmerk en nummer. Eén vaas gelijmd en beschadigingen. Eén vaas hengsel geli...
Zeldzaam Hollands antiek 18e eeuws zes-pas tegeltableau. Mangaan. Voorstellende Willem IV Karel Hendrik Friso prins van oranje. 1702 - 1732. Eén tegel chip. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde Frans porseleinen empire amfora vazen. Met geschilderd Romeins figuren decor. Blindmerken. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws Hollands tegeltableau met floraal decor. 4-Pas. Beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Kapitale drie-delige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm....
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Meissen tafelschalen. Knauf. Circa 1900. Met decor van tropische vogels, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele chips bloemen, maar verder in goede staat. Afmeting: 1...
Antiek Tsjechisch porseleinen figuur. Circa 1900. Stempel. Ampfora of Royal Dux? Afmeting: 16 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Porseleinen figurale tafellamp met glazen lampenkamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee delen Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Olifant, gemerkt H + S met kroon. En een verdeelschaal, Schumann-Schmidt Berlin. Afmeting: 26 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg-Den Haag polychrome platelen herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid. Jugendstil. Chip. Afmeting: 7 22 cm. In redelijke staat.
Royal Copenhagen porseleinen eend, nummer 1934. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Zes polychrome Hollandse Makkumer wandtegels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met tuin/chinoiserie decor. Randschades. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
4-Pas Delfts tegeltableau. 19e Eeuw. Boerin melkt koe. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee moderne gesigneerde schalen. Geglazuurd keramiek. Circa 1990. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Tien Duitse porseleinen + keramieken bierpullen, onder andere met tinnen deksels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Royal Copenhagen serviesgoed. Bestaande uit: Eén theepot, chip. Eén kaarskandelaar. Eén kop + schotel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.