Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten hoekkast met jalouziedeur + lade. Met origineel beslag. Afmeting: 93 x 81 x 58 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.
19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten één-deurs vitrine-opzetkast met schappen en tafel kruispoot. Afmeting: 197 x 120 x 38 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...
Mahoniehouten empire-stijl eethoek. Tafel met uittrekblad + vier stoelen. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 46 x 41 cm. / 75 x 106 x 160 cm. / 75 x 106 x 260 cm. In zeer goede staa...
Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. 20e Eeuw. Met messing beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 160 x 37 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 20-er jaren Barok-stijl glaskast met lade, schappen, klauwpoten en ranken. Afmeting: 192 x 112 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten piedestal met bronzen versieringen. Drakenkoppen. Speciaal voor vazen. Afmeting: H 91 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
Drie-delige Hollande eikenhouten neo renaissance kast met snijwerk, ranken en leeuwenkoppen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 195 x 160 x 65 cm. In zeer goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok commode met vier laden, geschulpt blad en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 78 x 50 x 90 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode met volle zuilen, vergulde capitellen en messing beslag. Circa 1810. Afmeting: 88 x 80 x 43 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken etagiere tafel met draaibaar marmeren blad en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken hockers met draken. Speciaal voor porseleinen vazen. Circa 1870. Afmeting: H 90 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken hoekkast met figuren, ranken en rozetten. Afmeting: 95 x 60 x 45 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Schwarzwalder houtgestoken plantenbak met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: 87 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Vier wit-geschilderde Louis Seize stoelen uit de 18e eeuw. Houtgepind. Afmeting: 88 x 42 x 43 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl. Met mooie stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 35 x 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands eikenhouten kabinet. zeer vroeg omstreeks 1720Twee-delig met zijgrepen. Met antieke sloten en kruispoot. Afmeting: 138 x 94 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme scharenstoel, Dagobert stoel. Met leeuwenkoppen en met leder bekleed. Circa 1880. Afmeting: 112 x 66 x 68 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken kist met ranken decor en houten hengsels. Circa 1880. Afmeting: 46 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine mahoniehouten Louis Seize linnenpers met jalouziedeur. Twee-delig. Circa 1800. Afmeting: 145 x 60 x 41 cm. In zeer goede staat.
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met vier-spant gesneden poot. Circa 1860. Afmeting: 78 x 87 x 90 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten poortjeskist met annotatie 1728. Slot mist. Afmeting: 76 x 122 x 61 cm. In goede staat.
Twee wortelnoten Art Deco-stijl nachtkasten met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 73 x 44 x 40 cm. In goede staat.
Louis Philippe sofa. Circa 1870. Met gecontourneerde voorkant en rugleuning bewerkt met fraai snijwerk. Afmeting: B 180 x H 96 x D 78 cm. Zithoogte 46 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse kistkast van eikenhout met flespoten. In originele staat, met originele patina. Afmeting: 77 x 142 x 50 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.