17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote ijzeren buitenlantaarn met paardenhoofd. Groen gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Celesta speeldoos met één kam. Twee tanden missen. Opdraaiveer defect. Lijstwerk mist. Afmeting: 23 x 40 x 37 cm. In matige staat.
Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Lot van 27 diverse antieke glazen apothekerspotten, waarvan sommigen met inhoud. Circa 1920. Afmeting: H 7 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...
Paar gietijzeren tuinvazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x Ø 27 cm. In goede staat.
Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.
Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Twee zware messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Putti met hoorn des overvloeds zittend op krokodil. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco-stijl ijzeren met glazen tazza. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Italiaanse zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Lot van 15 dollar munten USA. Onder andere: Trade dollars. Tevens vier Mexicaanse munten. mogelijk naslag Afmeting: 30 - 24 cm. In goede staat.
Twee miniatuur-schilderijen op parelmoer met filigrain omlijsting, gecultiveerde parel (zoetwater). Verso tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...
19e Eeuwse diorama hangkast met boerderij, bos, herder en schapen. Met polychromie. Afmeting: 40 x 15 x 49 cm. In goede originele staat.
Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
Twee antieke messing lampenvoeten met ananassen en marmer. Circa 1910. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...
Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.