Zuid-Duits houtgestoken figuur. Vrouw met mand. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Twee metalen figuren. Eén maal bronzen plated Germania op houten sokkel, circa 1880. En een plated metalen kegelprijs op marmeren basement., circa 1930. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Kawitzowski?. Jongen op klompen. Chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Terracotta figuur. 20e Eeuw. Dikke naakte vrouw. Neus gelijmd. Afmeting: 21 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ovale terracotta plaquettes. Holland. 1x Portret van heer, C. van Dongen, chips. 1x Portret van dame, chips. Afmeting: 28 x 24 x 3 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Limpromtu a Versaille. Afmeting: 22,5 x 23 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Venus van Milo op rood marmeren basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans verguld bronzen figuur op marmeren basement. Meisje met pet en benen gezicht. Door Georgette Louis Bailly. Circa 1920. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen plated en vergulde sculptuur op onyx basement. Titel: Cosaco Bello Zar Russia 1870. Zwaard lemet los erbij. Nr. 21/200. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 14 cm. In redel...
Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Hardhouten gesneden Balinees Maria beeld. 20e Eeuw. Beschadigingen bij voet. Afmeting: H 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met boomstam. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Zuid-Amerikaans brons. 20e Eeuw of ouder. Maja figuren op paard. Afmeting: 21 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden St. Bernhard reddingshond. Circa 1900. Afmeting: 15 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Groot groen geglazuurd terracotta figuur. Vrouw met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Gietijzeren paard in Chinese stijl op zwart marmeren basement. Chips marmer. Afmeting: 29 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Grote terracotta damestorso. Ongesigneerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen op klompen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.