Signatuur met rode kruizen. Circa 1920. Impressionistisch heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Twents riviergezicht, de Dinkel bij de Lutte. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. 1x naar Louis Apel. 1x naar Schiedges. Winter + zomergezicht. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met baard en gouden bril. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse kom en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Monogram IZ. 19e Eeuw. Gevangene wordt gevoed bij kaarslicht door zijn dochter. schilderij is geschilderd na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero. Olieverf op paneel. Krimpnaad in paneel. Af...
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Twee vissersvrouwen met brief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Badgasten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
M. Corper. 19e Eeuw. Engelse School. Engels landschap met figuren en schapen. Craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Theo van Oorschot. 1910 - 1989. Boerderij met fruitbomen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Schonk. 1896 - 1976. Kaketoe. Houtsnede op papier. Afmeting: H 36 x B 32 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Winters landschap met figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Italiaanse miniatuur schilderijen. Vrouw + man in landschap. Waarschijnlijk op koper geschilderd. Afmeting: H 7 x B 6 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 46 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
K.F. Berk. 19e Eeuw. Hollands landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1980. Amsterdamse bloemenmarkt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Frans Pieter ter Meulen. 1843 - 1927. Geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tin, dolk, brood etc. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Guilaume Corneille '47-'88. 1922-2010. Titel: Faubourg,. Lithografie op papier. Afmeting H 50 x B 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
A.J. Temming, 1987. 1942 - . Hollands landschap met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Eugene Lücker. 1876 - 1943. Twee etsen. (1) Marktgezicht Luik met vele figuren. (2) Stadstrap Luik met figuren. Etsen op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. / H 44 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Poeder. 1897 - 1958. Duinlandschap in bloei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands riviergezicht met boerderij en ophaalbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Elias Stark. 1849 - 1933. Besneeuwd landschap met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Riviergezicht met knotwilgen, eenden en figuur. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
J. van Holten. 20e Eeuw. Wintergezicht met vele figuren op het ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.
Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.
Handingekleurde landkaart. Willem Jansz Blaeu + Caesius Guiljelmus Jansonius. 1599 - 1638. Monasteriensis Episcopatus. Gravure op papier. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
W. Hesse? Naar Rembrandt. Circa 1900. Ridder met gouden helm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Atelier P. Egmond. 1864 - 1908. Rechts boven signatuur. Twee kalveren in weiland. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met wandelaars op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met hoederhof. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, bosbessen en peren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Signaturen. Diverse portretten, onder andere Napoleon. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
Vier antieke gravures.( 1). 16e Eeuw, twaalf-jarige Here Jezus in de tempel te Jerusalem, Antwerpen 1585. Gerard de Jode. (2). Bijbelse optocht met krijgers, Maerten de Vos, Antwerpen, anno 1590. (3)...
Twee maal monogram O.L. 1916. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd circa 1930. Mediteraans kustgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Fuccini. Italiaanse School. Jongen in interieur met speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. (1) Boer met sprokkelhout op zandpad. (2) Kippen bij boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. / H 49 x B 37 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Winters dorpsgezicht met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
M. Gidding, 1863-1925. Landschap met boerderij koeien en melkende boer. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret Che Guevara. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Lenteman. 1876 - 1953. Hollands dorp langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Anthony Beek. Circa 1900. Boeren interieur met vrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Handwerkende vrouw in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Twee omhelsende personen. Litho op linnen. Afmeting: H 39 x B 39 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
F. Franke. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met vrouw in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met boeddha figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met fruit en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongerestaureerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren in stadsachterhuis. Sepia op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
R. Degenhardt (Köln). Duitse School. Twee-master op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tinnen bord en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Peter Brouwer. Bomschuiten op het strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. 19e Eeuw. Ikoon met plated messing front. Heilige Maria. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
F. Rademaker. Tweede helft 20e eeuw. Paard met veulen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd Ladd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Hans Wacker-Elsen. 1868 - 1958. Duitse School. Vakwerk boerderij met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Jacob Maris. 1837 - 1849. Havengezicht Dordrecht. Litho op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Gezicht op Venetië met gondels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Henry Hadfield Cubley. 1858 - 1934. Engelse School. Titel: Caple Carey N.E. Scotland. Baai met kapel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Landschap met schaapsherder en schapen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). De Banck van Leeningh Amsterdam 1663. 2). Bijbelse gravure Christus. Adrian Collaert Sculp. Joan Galle Excud. M. de Vos invent. 1560 - 1618. Gravures op papi...
Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...
Twee maal Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Twee maal vrouwelijk naakt. Expressief. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 41 - Ø 54 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Dorpsgezicht Elburg met wandelende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 15 cm. In goede staat.
Antiek aquarel. Brand in huis van vermaak. Humoristisch aquarel met vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
A. Idserda. 1879 - 1952. Boerderij met knotwilg. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x 28 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Moderne compositie. 50er-Jaren. Stift op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede staat.
J. Knip. Circa 1930. Boerenhuis bij sloot in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
G. Ernens. Utrecht. 20e Eeuw. Drie-master op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. Dorpsgezicht bij avond met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse gravure. Belegerij Münster 1659. Enkele vochtplekken. Gravure op papier. Afmeting: 32 - 69 cm. In redelijke staat.
Monogram rechtsonder. Duniel met vrouw. Tekening op papier. Afmeting: H 48 x B 32 cm. In goede staat.
Twee maal Indonesische School. 1x S. Djuprijany. 1x Gesigneerd Hofker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm./ H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Manuel. Pseudoniem Aarnout van Gilst. 1898 - 1982. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.