Ongesigneerd? 19e Eeuw. Man poetst bierpul voor het huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.
Keith Haring nr. 71/200 mogelijke nadruk. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 109 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein, 1966-1999. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier, Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.
A.C. Liers? Circa 1900. Landschap met ezel en eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 23,5 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
G.A. Kadir. Indonesische School. Indonesisch landschap met vuurboom en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 82 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Badgasten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
George Wilhelm Wagner. 1814 - 1855. Den Haag. Schipbreuk bij rotsen. Verso annotatie et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26,5 cm. In goede staat.
J. Sperlich. 1863 - 1906. Duitse School. Verso origineel etiket. Mopshünde. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21,5 cm. In goede staat.
K.F. Berk. 19e Eeuw. Hollands landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 21 cm. In goede staat.
E. Ebers, 1847. 1807 - 1884. Baai met figuren, rotsen en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Verso Paul Emile Leconte. 20e Eeuw. Danseressen plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Zeegezicht met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lind. 1934. Duitse School. Dorpsgezicht Ravillo, Italië. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Pendant Aart Glansdorp. 1903 - 1989. Bestaande uit: Zelfportret + portret van zijn vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 32 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Simon v.d. Schans. 1813 - 1882. Hollandse School. Fries schaatsend paar. Olieverf op paneel. Krimpnaad. Afmeting: H 21 x B 29 cm .In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 46 cm. In goede staat.
Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.
M. Mulfsing? München. Tiroler gebouw in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat. lijst beschadigd
Louis Hartz. 1869 - 1935. Figuren in glooiend landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Louis Hartz, 1914. 1869 - 1935. Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.
Louis Hartz. 1869 - 1935. Zelfportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Louis Hartz. 1869 - 1935. Kerk op terp met veulen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 55 cm. In goede staat.
Louis Hartz, 12869-1935. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Handgeknoopt wandkleed. Ontwerp Wassily Kandinsky. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 126 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
Signatuur met rode kruizen. Circa 1920. Impressionistisch heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
L. de Jong, 20e eeuw. Platbodem op zee bij nacht, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd circa 1930. Mediteraans kustgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Karl Biese. 1901. 1863 - 1926. Duitse School. Landschap met Hunebed. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Winters bosgezicht met wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. Circa 1900. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 18 cm. In redelijke staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Jongen met tandenstoker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Handgesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: H 9 x B 14 cm. In goede staat.
A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Italiaanse miniatuur schilderijen. Vrouw + man in landschap. Waarschijnlijk op koper geschilderd. Afmeting: H 7 x B 6 cm. In goede staat.
Twee onduidelijk gesigneerde werken. Circa 1880. Visservrouw + vissersman in ovale vergulde lijst. Afmeting: H 140 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands poldergezicht met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.
W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Herman P.A. Paradies, 1950, 1883-1966. Haven Pernis met vele schepen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 90 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. Hollandse School. Circa 1930. Vrachtboot met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 30 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1700. Italiaanse School. Landschap met waterval en steenbokken, panorama met dorpsgezicht. Verso registratienummer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 78 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. van Ravenswaay F. 1816 - 1872. Rechtsonder in sponning. Stilleven met vogel en bloemen. Afmeting: H 16 x B 19,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
Pendant van Oskar Koch. Circa 1920. Duitse School. Hollandse havengezichten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Voorstelling met Heiligen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In matige toestand.
Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
J. van Velzen. eind 20 Eeuw. Romantisch landschap. In de stijl van B.C. Koekkoek. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 17e - 18e eeuw. Adelijke heer met tulband in schilderij. Afmeting: H 59 x B 52 cm. Olieverf op paneel. In redelijke staat.
Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912-1978. Rotterdams havengezicht met hotel Amerika. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Meinte Walta (1920-2002). Schilder uit Friesland. Titel: Zondvloed met verso Friese spreuken. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 64 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd Jacoba L. v. Eefen. Circa 1900. Stilleven, mand met bloemen. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Boerderij met hooischuur. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 59 cm. In goede staat.
Karl Wagner. Duitse School. Circa 1890. Hollands havengezicht met boten. Met gouden Barok-lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies, 1883-1966. Waalhaven Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 63 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Boeren schuren met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Adrianus Johannes Zwart. 1903 - 1981. Delftse vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap bij De Peel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1897-1974. Platbodem op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.
J. E. Morel Fécit, 1835-1905. Hollands wintergezicht met sprokkelaars en figuren op het ijs. Olieverf op linnen Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Louis Heymans. 1890 - 1977. Gezicht op Overschie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 95 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.