Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.
Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Spaans Fayence 3-pas tegeltableau. NTRA SRA Dela Esperanza. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Duitse porseleinen vogels. 1x lijster, 20e eeuw, Fasold Stranoh Thüringen. 1x Neu Tettau kuikens. 1x ijsvogel van Metzler Orloff Thüringen. 1x Toekan, ongemerkt. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede st...
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met tuin decor. Gemerkt. de Bijl? Eén chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence borden met kippen decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen sauskom + lepel, voorzien van bloemen/vlinder en goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Hollands rookstel van plateel. Met floraal decor. Breetvelt Gouda M.B. A. Circa 1915. Afmeting: 10 x 38 x 27 cm. In goede staat.
Antieke originele Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. Handbeschilderd. 'Hab Aug und Hand fürs Vaterland'. Conrad Klaetzel. Circa 1900. Aug. 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen Meissen gebaksborden met Streublümchen decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Grote vroege Duitse Meissen? porseleinen schotel. Met floraal decor en goudrand. 18e Eeuw. Gemerkt met twee zwaarden en twee punten. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen figurengroep. Figuren met paard. Gemerkt F met kroon. 20e Eeuw. Restauratie aan twee benen. Afmeting: 33 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.
Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse Fayence schalen op drie pootjes. Eén pootje mist. Met gebouwen in landschapppen decor. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Hollandse wandtegels. 1x 17e eeuwse dikke tegel. 1x 18e eeuwse tegel, floraal decor. 1x 20e eeuw, vogel decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/papegaai decor. Gesigneerd: van Duijn. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence tabakspot met notenhouten deksel. Floraal/vogel decor. Minimale beschadiging. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence wandplaquette met chinoiserie decor, vogel in bloesemboom. Bodemmerk. Beschadiging onderkant. Afmeting: 37 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vier zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence apothekerspotten. Haarlijnen + enkele chips. Afmeting: H 14 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette van Maria met Schwarzwalder houtgesneden omlijsting, welke voorzien is van edelweiss motief. Eén blaadje mist. Afmeting: 10 x 8 x 2 cm. In goede staat.
Arnhems' platelen schenkkan met verlopen glazuur. 30er - 40er Jaren. Chip tuit. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse 4-pas tegeltableau's.Floraal. Eén maal mangaan kleur + één maal polychroom. Randschades. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Hollandse aardewerken tabakspotten. 20e Eeuw. Eén maal Pompadoer Makkum. Eén maal Toeback, ongemerkt. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
21 Stuks Jugendstil wandtegels. Diverse decors. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse wit porseleinen Sitzendorf figuren groep. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 25 x 10 cm. In goede staat.
12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.
11x Diverse borden. Twee antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen borden met floraal decor + goudrand, circa 1930. 3x Haviland France borden, chip. 1x Porceleyne Fles, 1x Makkum, 4x Delft Fayence. Afm...
Veertien delig Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Rose Florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen oud porselein. 1x Wedgwood, rozensteker. 1x Franse porseleinen dekseldoos. 1x Franse Limoges mosterdset met Napoleon en Marie Louise van Oostenrijk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen figuren. Duitsland. 2x Bisquit porseleinen vazen met figuren decor, circa 1900. 1x Thuringen, Dame bij tafel, circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Drie porseleinen dekseldozen/stolpen. 2x Villeroy & Boch, stervormig. 1x Staffordshire England keramiek. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed voorraad kruiken. Afmeting: H 40 - 47 cm. In goede staat.
Duits Rosentahl porseleinen deelservies met rozenknop decor. 23-Delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Majolica Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1915. Gemerkt Donau 2. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence octagonale vazen met figuren in landschap decor. Met monogram R.B. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Bisquit porseleinen heren bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Gesigneerde Italiaanse polychrome Fayence plooischotel. Neo Renaissance met floraal decor. A. Lavera et cetera. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delige Hollandse porseleinen Jugendstil vazenset met Delfts decor. Circa 1915. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Duits Fayence. Divers. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.