Antieke kristalglazen rozensteker met messing deksel. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Art Deco Copier glazen vazen. Circa 1930. 1x Paars/blauw in pompoen-vorm, chip. 1x Groene vaas, gaaf. Afmeting: Ø 22 - Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek waaierkristal met zilver. Hengselschaal, boterstolp en 8 schaaltjes. kleine chip mogelijk. In goede staat. 10-25cm.
Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Swarovski kristallen 'Astro' dekseldoos met drie diamantvormige blauwe kristalglazen stenen op het deksel. Afmeting: 8,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Groot antiek gegraveerd glas met goudranden. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee kristallen kandijcoupes met ruitslijpsel geplaatst op bloemvormige voet. ø15x37cm. minimale chips, verder in goede staat
Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e eeuwse opaline glazen vazen set. Handbeschilderd, floraal/vogel decor. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.
Franse Art Deco cameo-glazen vaas met papegaaien decor. Ongesigneerd. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zeer grote Mureno-stijl stier. De stier staat in gevechtshouding. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 80 x 18 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse mondgeblazen Roemer wijnglazen. Glazen met noppen. Twee glazen beschadigd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse glazen. Onder andere: borrelglas, Roemer + slingerglas. Eén voet chips. Afmeting: 13- 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil glazen karafset. Mondgeblazen, met handbeschilderd kabouter/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14,5 - 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 1x Blauw/groene vaas, Murano? 1x Robijn-rode vis, Murano? 1x Mondgeblazen vaas. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.
Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...