Antieke Franse zwart marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 34 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen tafelklok met figuren, floraal decor en Mercedes uurwerk. 20e Eeuw. Beschadigingen aan benen, vingers etc. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.
Antieke majolica fayence tafelklok. Rococo-stijl. Circa 1910. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz tafelklok met Korintische zuilen. Weekloper met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 44 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Plated Barok-stijl wandklok met huwelijk pendule uurwerk. Niet origineel. Kan niet functioneren. Afmeting: 30 x 28 cm. In matige staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en volle zwarte zuilen. Geen beelden aanwezig. Afmeting: 130 cm. Verder in goede staat.
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil wekkerklok met verguld messing beslag en figuren in zweepslag motief. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, romantische pendule. Circa 1870. Louis Philippe. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk. Alle functies getest. Wijzerplaat Ø 23 cm. Uurwerk Ø 14 cm. Halfuur-slag op bel. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Friese stoelklok met wekker. Mogelijk overschilderingen. Afmeting: 72 cm. Verder in goede staat.
Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok, circa 1915. Met messing slinger, gewichten en wijzerplaat. Weekloper met halfuurslag. Afmeting: 198 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
Cartier bureauklok, ovaal model, verguld mechansich klokje met een bruine rand, iets beschadigd. In originele doos. 7509 07971, veer vast,
Grote 19e eeuwse Franse Empire-stijl pendule. Vrouw met harp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang en peerslinger. Lichte craquelé in wijzerplaat. Annotatie 1798. Afmeting: 38 x 24 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Eén deel marmer gerestaureerd. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten bracketklok met snek en met uurslag, datumaanduiding, silent/chime, fast/slow functie. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met centrale secondenwijzer, halfuur-slag, albasten wijzerplaat en emaille cartouches. Afmeting: 46 x 29 x 20 cm. In goede staat.
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met ridder + vaandel. Circa 1835. Goede vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehoute Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse (oriëntaalse) bronzen Charles Dix pendule. Voor de Arabische markt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Kleine vuurvergulde bronzen Empire vazen-pendule met floraal opzetstuk (origineel). Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Zuid-Amerikaanse vrouw op voltaire met papegaai. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. In g...
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten. Filow a Paris. Circa 1800. Afmeting: 44 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule met Oriëntaalse vrouw met parasol en paradijsvogel. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Prachtige vergulding. Afmeting: 48 cm. In go...
Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Kinderen met bal, bloem en boek. Circa 1820. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Grote bronzen Empire-stijl pendule met Athene. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gesigneerd Chonifsen a Paris. Punt lans mist. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...
Monumentale Rococo gesneden tafelklok met Bracket-uurwerk + mechaniek en Amsterdamse wijzerplaat. W. van Veen Amsterdam. Huwelijk met aanpassingen. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 80 x 56 x 23 c...
Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder wandklok met porseleinen zuilen. Bismarck. Circa 1870. Afmeting: 35 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Franse mechanische maritieme scheepsklok. Naudet Paris. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse geëboniseerde Junghans Gründerzeit tafelklok met messing beslag. Circa 1900. Scharnier deur afgebroken. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten Junghans tafelklok met wekker. Circa 1900. Drie rozetten missen. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Gemerkt B + W. Circa 1890. Kroon en tollen niet origineel. Afmeting: 100 cm. In redelijke staat.
Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws uurwerk van een Friese staartklok. Met maanstand + datum aanduiding. Met gewichten. Functie niet getest. Afmeting: 41 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke messing bureauklokken. Circa 1900 - 1930. Eén maal messing met achterpendel, achtdaags-stil uurwerk, Frankrijk. Eén maal messing, Duits, Pfeilkreuz. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag, veerslinger. Enkele chips. Afmeting: 52 cm. Bel en sleutel missen. Verder in goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goed staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zwart marmeren Franse pendule met onyx. Wijzerplaat gesigneerd G. Koelink, Enschede. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren pendule stel met messing. Circa 1880. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse antieke uurwerken. Pendule + regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke staat.
Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag. Kroon gerestaureerd. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Engels eikenhouten wandklok met snek uurwerk. Stil uurwerk. Goldsmiths & Silversmiths, 112 Regent Street, London. Afmeting: 10 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt B.W. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Duitse handbeschilderde Schwarzwalder klok (holzgespindelt). Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 39 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met florale graveringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 33 x 49 x 13 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco Vedette Westminster regulateur met kwartier-slag op acht gongstaven. Circa 1925. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Art Deco Amsterdamse School-stijl Hollandse pendule. Circa 1930. Wortelnoten met coromandelhout en eikenhout. Halfuur-slag op veerslinger. Afmeting: 26 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Eén-daags. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Antiek Frans (zwart) marmeren klokkenstel met coupes + messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Duitse mechanische messing Herinle scheepsklok. Verzilverde wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten staande klok. Jugendstil. 1910. Met houtgestoken sierlijsten. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische compositie metalen pendule op geëboniseerd houten basement. Circa 1870. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.