Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouw met mand. Groen gepatineerd. Ongesigneerd. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Pablo Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Gesigneerd; Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 30 cm. Eén restauratie sokkel. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse houtgestoken figuren met springbokken op schouder. 20e Eeuw. Afmeting: 78 - 82 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Heilige houtgestoken monnik met restpolychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek verguld figuur. Napoleon Bonaparte. Geplaatst op onyx basement. Compositie metaal. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse gepolychromeerde heilige Maria op houten basement. Onderarm mist. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolichromeerd Russisch orthodox Heilig figuur. Afmeting: 31 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen olifant in de stijl van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen olifant in de stijl van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tweekleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Tien bronzen figuren door Antoinette Ruiter. Opvolger van Jan Kip uit Oldenzaal. Ambachten et cetera. Met folders. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Man met kruik en cape. Man mist iets in rechterhand. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen dames-torso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Mailliol. Afmeting: 36 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Mooie ijzeren olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 41 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Marokkaanse compositie metalen figuren. Danseres + muzikant. Circa 1900. Afmeting: H 55 - 60 cm. In goede staat.