Jan van Rijn. Circa 1930. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Walasse Ting, 1985. 1929 - 2010. Halfnaakte dame met kousen. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisjesportret. Met antieke Italiaanse vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Hollandse School, Haagse School. 19e Eeuw. 1x Boerderij met werkende boer. 1x Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42,5 x B 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Huis in de duinen. Olieverf op linnen. Marouflé. Krimpnaden bitumen. Afmeting: H 31 x B 48 cm. In goede staat.
Albert Wessels. 1938 - 2010 Rijssen. Landschap met schaapskooi en herder bij schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Boerderij in zonnig landschap. Jugendstil. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Ton Schulten, 1938 Ootmarsum. Nr. 69/180. Titel: Bij de brug 2000. Coulissen landschap. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 66 x B 64 cm. In goede staat.
Duitse School. 17e Eeuw. Rivierlandschap met bergen en figuren. Bedoekt, restauraties. Behoeft tevens restauratie. Afmeting: H 60 x B 74 cm. In redelijke staat.
E. Meijer, 1833. Duitse School. Romantisch heuvelachtig landschap met vee en figuren. Restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.
Keith Haring '86. Uitgave Andy Mouse 1986. Mogelijke latere nadruk. Muis met bril. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
James Hardy. 1832 - 1889. Engelse School. Wild tafereel, twee fazanten. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.
J. Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollandse bloembolvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands duingezicht met panorama bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollands havengezicht met vele boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 130 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag. Bloembollenveld met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met plaggenhut en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
G.H. Göbell, 1830. 1786 - 1833. Landschap met boerderij en figuur met hond. Sepia op papier. Op achterzijde staat vermeld gezicht op Rijssen. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissers bij het ontladen van de vangst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Dorpskerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
M. de Jong. 20e Eeuw. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.
H. Meester, 1918. Oude man met cello. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 26 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Haaike Abraham Jaarsma. 1881 - 1970. Texelse botter op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit, porselein, glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
A. Verwey? Circa 1900. Paardendrenkplaats bij ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Egnar. Tweede helft 20e eeuw. Vos in besneeuwd landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Erich Lermer. 1924 - 2008. Duitse School. Kosmische Prägung. Sterrebeeld weegschaal, Olieverf op paneel. Afmeting: H 100 x B 75 cm. In goede staat.
P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1881. 1824 - 1911. Portret van een heer. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Oude affiche van Warner Brothers. Casablanca. Copy, pixels. Randschade. Afmeting: H 88 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.
Simon v.d. Berg. 1812 - 1891. Hoenderhof met kippen. Behoeft enige restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met appels in aardewerken schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in 18e eeuws interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48,5 x B 39 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.