Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Twee borden haarlijnen, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Oude Tibetaanse vergulde houten boeddha. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken/tekst decor. Eén maal floraal/symbolen decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees/Kantonees emaille met floraal decor. Craquele. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor. Gemerkt onder deksel. Chip deksel. Afmeting: 9,5 x 19,5 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese theepotten. Eén maal Yixing/Böttger met Chinees teken op deksel, goed. Eén maal steengoed met bruin glazuur, haarlijn. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken gepolychromeerd tempel figuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese terracotta Quen Yin met rest polychromie. Hoofd gelijmd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.