Twee grote kunstglazen eenden in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede stijl.
Twee moderne kunstglazen Murano Mille Fiori-stijl vazen met iriserend goud. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.
Prachtige grote moderne kunstglazen schildpad in de kleuren rood/bruin/wit en met goud iriserend effect. Afmeting: 27 x 40 x 37 cm. In goede staat.