Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met kandelaren en figuur. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 66- 67 cm. In goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In zeer goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger, wandhouder en sleutel. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In zeer goede staat.
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staande klok met wekkerwerk en mooie originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten staande klok. High Water at port Glasgow, John Barr. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding en maanstand. Wijzer mist. Afmeting: H 230 cm. I...
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek zwart marmeren pendulestel met compositie metaal. Circa 1860. Nieuw goud gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 62 x 21cm. Totaal 64 cm. In goede staa...
Antieke Engelse notenhouten staande klok. Gesigneerd Philip Trebor London. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk met datumaanduiding, secondenwijzer. Vergulde en verzilverde wijzerplaat. Datumaanduiding zit l...
Antieke notenhouten Weense regulateur met kwartier-slag. Drie gewichten. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten bracketklok met snek en met uurslag, datumaanduiding, silent/chime, fast/slow functie. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met centrale secondenwijzer, halfuur-slag, albasten wijzerplaat en emaille cartouches. Afmeting: 46 x 29 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse (oriëntaalse) bronzen Charles Dix pendule. Voor de Arabische markt. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Carrara marmeren skelet pendule onder glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting klok: 36 cm. Afmeting stolp: 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse bronzen vergulde pendule met zwart marmeren basement. Origineel achtdaags-stil uurwerk met touwtjesslinger. 'Schoenpoetser'. Afmeting: 28 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Directoire, Empire pendule met Romein, medaillon en schild met opschrift Mistére. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk behoeft rein...
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten. Filow a Paris. Circa 1800. Afmeting: 44 x 30 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule met Amor en lyra. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Schwarzwalder Black Forest tafelklok met haan/kippen decor en emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...
Grote bronzen Empire-stijl pendule met Athene. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gesigneerd Chonifsen a Paris. Punt lans mist. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse zwart marmeren Ansonia pendule. Achtdaags-uurwerk, brocot-gang, halfuur-slag op gongspiraal. Beschadigingen marmer. Functies niet getest. Behoeft aandacht. Afmeting: 40 x 42 ...
Antiek marmeren Art Deco klok met watervogels. Circa 1930. Achtdaags mechanisch stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 26 x 50 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans vrijslinger. Circa 1890. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Kroon gelijmd. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok en barometer met snijwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1890. Gemerkt B + W. Met achtdaags uurwerk, halfuurslag. Geen kroon. Geen slinger. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
2x Nautica. 20e Eeuw. Eén maal scheepsklok, messing met zilverkleurige wijzerplaat, mechanisch. En een elektrische miniatuur scheepsconsole van messing, Sail Away Amsterdam. Afmeting: 13 - 17 cm. In g...
Oude Friese eikenhouten staartklok met wekker en bruidskrans. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.