This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Broekman, Kerkinterieur
Result: 130 EUR

A. Broekman. Circa 1930. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 50 cm. In goede staat.

Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren
Result: 80 EUR

Naar Vertin. Circa 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.

A. van Gilst, Volendamse vissersboten
Result: 140 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Volendamse visserboten op volle zee. Eén restauratie. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met boerderij
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc.
Result: 80 EUR

Pendant A, Wanders. Stilleven met fruit, groente etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 61 cm. In goede staat.

Miro, Abstract
Result: 50 EUR

Lithografie Miro. Abstracte figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 39 cm. In goede staat.

J. M. Piket, Meisjes portret
Starting price 100 EUR

J.M. Piket. 20e Eeuw. Meisjes portret. Naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J. Bleys, Glazen bolvaas met gele rozen
Starting price 100 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen bolvaas met gele rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 34 cm. In goede staat.

A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Result: 80 EUR

A. de Jong. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren
Result: 275 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

R. Rounikor? Vaas met tulpen
Starting price 80 EUR

R. Rounikor? 1939. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand
Result: 140 EUR

A. Durieux. (Alfred). 1921. 19e - 20e Eeuw. Herder met zijn schapen bij bosrand. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In goede staat.

Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren
Starting price 100 EUR

Zuid-Amerikaanse School. Belem Meloksoi? 12 April 1954. Ru Siguera Mendes met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 16,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram, Fruit stilleven met gemberpot
Result: 60 EUR

Monogram. Circa 1900. Fruit stilleven met gemberpot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Result: 90 EUR

Willem Hendrik Eickelberg. 1845 - 1920. Heidegezicht met wandelaars. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg
Result: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.

J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis
Starting price 80 EUR

J. Rawkin. Tweede helft 20e eeuw. Kinderen met honden bij huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

A. Zuiderwijk, Stadsgezicht Rotterdam
Result: 140 EUR

A. Zuiderwijk. Circa 1930. 1895 - 1967. Stadsgezicht Rotjeknor (Rotterdam). Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

R. Rosier, Hollands riviergezicht
Result: 70 EUR

R. Rosier. Circa 1920. Hollands riviergezicht met vele figuren die met de veerpont meegaan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jea Lurcat, Haan
Starting price 60 EUR

Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Charles Eijck, Damesportret
Starting price 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap
Result: 80 EUR

Twee werken van Theo Goedvriend. 1879 - 1969. Zuid-Europese schets op papier + olieverf landschap op linnen. Afmeting: H 19 x B 15 cm + H 29 x B 29 cm. In goede staat.

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer
Result: 50 EUR

K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga
Result: 50 EUR

J. Mulders. 1955. Dorpsgezicht Minnertsga. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen
Result: 50 EUR

Jacob Maris. 1837 - 1899. Dorpsgezicht met windmolen. Moetrand beschadigd. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In redelijke staat.

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar
Result: 60 EUR

P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.

J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Starting price 60 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.

Studio J.F. Millet, Boerderij met figuren
Starting price 50 EUR

Studio J.F. Millet. 1814 - 1875. Franse School. Boerderij met figuren. Eau Forte originale de Victor Maunier. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1930. Portret Russische man. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In goede staat.

Miniatuur, Hollands wintergezicht
Result: 60 EUR

Miniatuur schilderij. Circa 1880. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 12 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel
Result: 100 EUR

W.G. Hofker. 1902 - 1981. Bierwagen langs de Amstel. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 44 cm. In goede staat.

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem
Result: 400 EUR

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Platbodem in vaart met figuur in landschap met windmolen en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Starting price 50 EUR

C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boeren jongen met stok
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boeren jongen met stok. Olieverf op papier. Afmeting: H 26 x B 18 cm. In redelijk/goede staat.

W. T. Haettenschweiler, Duits winterlandschap
Result: 25 EUR

Walther F. Haettenschweiler. Duitse School. 1933 Zug. Duits winterlandschap. Nr. 178/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuur loopt over wadden
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Zeefdruk. Epreuve d'artiste. Figuur loopt over wadden. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 50 x B 76 cm. In goede staat.

Jan Geppert, Cyganska Ballada
Result: 275 EUR

Jan Geppert. 1929 - . Warschau-Polen. Titel: Cyganska Ballada. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.
Result: 50 EUR

J.H. Coster. Almelo. 1846 - 1920. Stilleven met fruit, kruik en roemer. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.

K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen
Result: 80 EUR

K.P. Josef. 21e Eeuw. Havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier
Starting price 40 EUR

EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Result: 70 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren
Starting price 40 EUR

J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap
Result: 100 EUR

Pieter de Gryeff? 20e Eeuw. Vechtende hanen in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.

T. Moes, Zonnebloemen op vaas
Result: 120 EUR

Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.

Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee
Result: 200 EUR

Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Starting price 80 EUR

G.P. Verschuur, landschap met waterval, herders en vee. 1866. Aquarel op papier. Afmeting: H39 x B49 cm. Vochtvlekken verder in redelijke staat.

Herder en zijn vee aan het rusten
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd, Herder en zijn vee aan het rusten. 19e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B48 cm. Wat vlekken, verder in redelijke staat.

Stilleven met tin, bloemen en fruit
Starting price 40 EUR

Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.

H. van Ingen, Twee koeien in weiland
Result: 160 EUR

H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.

A. Smeerdijk, Landweggetje
Result: 40 EUR

Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Pendant, portretten
Result: 50 EUR

Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Visservrouwen op het strand bij bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 47 cm. In goede staat.

B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker
Result: 50 EUR

19e Eeuws Frans aquarel uit de Barbara Johnson walvis collectie. Zeeman met wandelstok en kijker. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.

H. Korteling, Stilleven met appelketel
Starting price 100 EUR

H. Korteling. 1953. Deventer. Stilleven met appelketel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Result: 90 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel
Result: 90 EUR

Monogram C.W. '94. Fotograaf met dame op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

W. Kerlingen, Stilleven met fruit
Result: 70 EUR

W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Starting price 75 EUR

Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.

Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen
Starting price 50 EUR

Janneke Brinkman-Salentijn, '91. Nr. 180/250. Stilleven met bloemen en bessen. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 56 cm. In goede staat.

Monogram J.S., Heren portret
Result: 120 EUR

Monogram J.S. Heren portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.

A. Peczely, Figuren in kerk
Result: 50 EUR

A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op dorp
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1934. Gezicht op Duits of Frans dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Starting price 60 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Starting price 60 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.

H. Schlenk, Elegant paar bij avond
Result: 225 EUR

H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J.W. Pieneman, Biddende vrouw
Result: 225 EUR

Jan Willem Pieneman. 1779 - 1853. Biddende vrouw. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.

Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht
Starting price 100 EUR

Naar van Prooijen. Circa 1900. Hollands riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

N. Huppes, Muiderslot in winter
Starting price 80 EUR

N. Huppes. 1913 - 2001. Winter Muiderslot. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 48 cm. In goede staat.

Hollandse School, Stadsgezicht met figuren
Result: 50 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

C.J. van der Aa, Twents wintergezicht
Result: 70 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Enschede. Twents wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij met rieten dak en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Ertman, Indonesische landschappen
Starting price 80 EUR

2x Ertman. 20e Eeuw. Indonesische landschappen met figuren op rijstvelden. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Hongaarse markt
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.

H. ten Cate, Landschap met boerderij
Starting price 70 EUR

Henk ten Cate. 1867 - 1955. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Pratende dames
Starting price 50 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

F. Hoos, Oude haven Enkhuizen
Result: 50 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Oude haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bomen
Result: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse gouache
Starting price 40 EUR

Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput
Result: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Gravures
Starting price 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse handingekleurde gravures met krab en kreeftsoorten. Bernard Fecit, Martinet del 1725 - 1804. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling
Result: 90 EUR

Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Bijbelse voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 34 x B 34 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Starting price 50 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Starting price 40 EUR

Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.

G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen
Result: 70 EUR

Ger van Vliet. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. Eschmann Verso, Dames portret
Result: 60 EUR

H. Eschmann Verso. Dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In matige staat.

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart
Result: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.

3x Antieke 18e eeuwse gravures
Result: 100 EUR

Drie antieke 18e eeuwse gravures. Johannes Luyken. Bijbels. Bestaande uit: Korah, Dathan en Abiram gestraft. Joseph verkoopt koorn aan zijn broers. De ontmoeting van Jacob en Joseph (verkleuring). Gra...

Onduid.gesign., Jongens portret
Result: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Jongens portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Imre Giszinger, Stilleven
Result: 60 EUR

Imre Giszinger. 1895 - 1936. Duitse School. Stilleven.Olieverf op paneel. Krimpnaden in verf. Afmeting: H 12 x B 13 cm. In redelijke staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Starting price 50 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm
Result: 50 EUR

Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Result: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.