This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Frans bronzen figuur, E. Villanis, Geketende vrouw
Result: 500 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Emanuel Villanis 1858 - 1914. Prise de Corsaire. Afmeting: 55 cm. Breuklijn in onderbeen en verder in redelijk tot goede staat.

Erotisch bronzen figuur
Starting price 375 EUR

Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.

Erotische bronzen dame
Result: 375 EUR

Antiek erotisch bronzen figuur met ivoor. Beate Uhse collectie. Circa 1920. Dame met kousen en de wind waait haar rokje omhoog. Op etiket onderop staat Inventar Beate Uhse Erotik Museum. Afmeting: 17,...

Beeld, R. Clark
Starting price 2.000 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...

Bronzen figuur, Clodion
Result: 850 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Clodion. 1738 - 1814. Griekse vrouw met druiven. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Bronzen borstbeeld met hand op schouder
Starting price 1.600 EUR

Groot en zwaar 19e eeuws borstbeeld van een romein met een hand op zijn rechter schouder. Afmeting: 82 x 60 x 39 cm.

L. Spilliaert, Buste
Starting price 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Groot bronzen beeld
Result: 1.100 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Circa 1915. Naakt kussend paar. Ongesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 57 x 30 x 38 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Naakte dame op paard
Result: 275 EUR

Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur 'Godin van de jacht'
Starting price 500 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Door Laurent. 19e Eeuw. Deiana koningin van de jacht. Chips basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Sculptuur van Ruurd Hallema
Result: 1.200 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Door Ruurd Hallema, Munstergeleen 1954, Borne. Afmeting: 133 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Griekse vrouw met lyra
Result: 425 EUR

19e Eeuws bronzen figuur op rood marmeren basement. Griekse vrouw met lyra. Afmeting: 41 x 44 x 17 cm. In goede staat.

3x Heilig figuren
Result: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse houtgestoken Heilig figuren met originele polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Starting price 350 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste
Result: 325 EUR

Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Antilope
Starting price 480 EUR

Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt
Result: 250 EUR

Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Heilig figuur
Result: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Albast figuur, Naakte vrouw
Result: 450 EUR

Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Bronzen sierschotel Nuss
Result: 300 EUR

Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.

Barok terracotta figuur
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Barok terracotta figuur van een heilige. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 92 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgesneden Maria
Starting price 250 EUR

Groot Russisch orthodox houtgesneden gepolychromeerde Maria. 19e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Houtgestoken Maria
Starting price 250 EUR

Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen buste, 1910
Starting price 130 EUR

Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.

Antieke asbak, 1920
Starting price 100 EUR

Antieke asbak van zwart marmer en bronzen Tiroler jongen. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van F. Barbedienne, Naakte dame
Result: 500 EUR

Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1891. Bronzen naakte dame. Met gietstempel 'Reduction mechanique' en gesigneerd Jaley Rome 1802 - 1866. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk
Result: 140 EUR

Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 'Moeder Gods'
Result: 225 EUR

19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke terracotta buste
Result: 130 EUR

Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.

Terracotta buste van Plato
Result: 400 EUR

19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Bronzen buste van Napoleon
Result: 150 EUR

Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Result: 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Ruppsack. Circa 1900. Jongen met schooltas door O. Morallo. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Grote uil
Result: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Fernande. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen buste edelhert
Starting price 275 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.

18e Eeuws kerkelijk figuur
Starting price 750 EUR

Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jager met geweer
Starting price 200 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Jager met geweer. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Edelhert op basement
Result: 75 EUR

IJzeren edelhert op houten sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 45 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur
Starting price 150 EUR

Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren naar Cousteau
Starting price 650 EUR

Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.

17e Eeuws kerkelijk beeld
Starting price 650 EUR

Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco bronzen fazant, 1930
Result: 130 EUR

Art Deco bronzen fazant op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 24 x 7,5 cm. In goede staat.

2 Bronzen figuren
Starting price 60 EUR

Twee bronzen figuren. Een: Lantaarn ontsteker. Twee: Wandelaar met stok. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Marmeren buste Caesar Augustus
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Koperen bustes
Starting price 90 EUR

Twee oude koperen bustes van Griekse oudheden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Bronzen éénhoorns
Result: 120 EUR

Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Thaise bronzen boeddha
Result: 100 EUR

Thaise bronzen vergulde boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met kind
Starting price 120 EUR

Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement. Moeder met kind. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 23 x 14 cm. In goede staat.

2x Antieke loden figuren
Starting price 80 EUR

Twee antieke loden figuren. Renaissance. 19e Eeuw of 17e eeuw. Op Art Deco houten sokkels. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur
Starting price 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Erotische dame. 21e Eeuw. Chip. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw
Result: 650 EUR

Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...

Houten beeld
Result: 200 EUR

Groot houtgestoken figuur. Vrouw met korenschoven. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

5x Bronzen figuren, Jan Kip
Starting price 130 EUR

Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

10x Bronzen figuren, De Ruiter
Starting price 250 EUR

Tien bronzen figuren door Antoinette Ruiter. Opvolger van Jan Kip uit Oldenzaal. Ambachten et cetera. Met folders. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

Gietijzeren Art Deco schaal van Ewald Mataré
Result: 110 EUR

Ewald Mataré. 1887 - 1965. Duitsland. Pseudoniem H.E. Schniewind. Gietijzeren Art Deco schaal met pauw. Afmeting: 18,5 x 23 x 1 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse figuren
Starting price 100 EUR

Twee grote Afrikaanse houtgestoken figuren met springbokken op schouder. 20e Eeuw. Afmeting: 78 - 82 cm. In goede staat.

Buste van J.W. Goethe
Result: 60 EUR

Antieke terracotta buste van J.W. Goethe. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Gestoken figuur op sokkel
Starting price 100 EUR

Houtgestoken, deels vergulde cherubijnkop met houten sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 14 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op boeken
Starting price 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Uil op boeken. 21e Eeuw. W.M.S.v H. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen buste
Starting price 400 EUR

Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Zwemmer in duikhouding
Result: 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zwemmer in duikhouding. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

2x Houten leeuwen
Result: 50 EUR

Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.

3 Adelaars met glazen bol
Result: 85 EUR

Bronzen Franklin Mint sculptuur vliegende adelaren in de wolken met glazen bol, staand op houten sokkel, 20e eeuw. Afmeting: 42x28x20cm. In goede staat

Bronzen beeld, Twee naakte krijgsgevangenen
Result: 50 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Twee naakte krijgsgevangenen. Afmeting: 21 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Starting price 80 EUR

Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

3x Beeldjes, Vrouwen
Result: 70 EUR

Drie bronzen jugendstil- stijl damesfiguren, 20e eeuw, Afmeting 23-30 cm., In goede staat

2x Franklin Mint figuren
Result: 110 EUR

Twee Franklin Mint bronzen figuren. Adelaars bij rots. Door Ronald van Ruyckveldt 1990. Afmeting: 28 x 19 x16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw
Result: 50 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Vrouw in danshouding. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 26 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Kleine uil
Result: 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Uil. Gesigneerd M. de Coste. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x Bronzen kikkerfiguren
Result: 50 EUR

Twee bronzen kikkerfiguren met donkergroene patina. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Hermes
Result: 225 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Hermes. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen
Result: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd R. Buhne. Jongen met handen in de zak. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Russische soldaat
Result: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Russische soldaat op ski's. Kyrillisch gemerkt. Afmeting: 27 x 19 x 9,5 cm. In goede staat.

Franse Art Deco standaard, 1920
Result: 80 EUR

Franse Art Deco standaard. Circa 1920. Pierrot, deels verguld, met bel onder parasol. Eén vinger mist, breuk in arm. Afmeting: 36 x 18 x 12 cm. In redelijke staat.

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
Result: 600 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Groot terracotta beeld
Starting price 320 EUR

Zeer groot 19e eeuws gesigneerd terracotta figuur. Alfond de Bombay? Minimale restauratie. Afmeting: H 104 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha figuur
Starting price 40 EUR

Indiaas bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 5 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse bronzen beelden
Starting price 50 EUR

Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Afrikaanse figuren. Eén maal figuur in de stijl van Modigliani. Afmeting: H 33 - 53 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen wandplaquette
Starting price 300 EUR

Grote antieke Franse bronzen wandplaquette. Titel: A. Massart, L. Massart. Door A. Trocmé Becker 1896. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk figuur
Result: 40 EUR

Religieus Oostenrijks snijwerk figuur Mösern bij Seefeld Elbigalp. 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1910
Starting price 95 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met zwaard. Circa 1910. Door G. Jaeger. Gotthilf Jaeger, 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, 1920
Starting price 55 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen figuren. Circa 1920. Boeren man en vrouw. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen met pet en sigaret
Starting price 175 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Beeld, Vrouw in boot
Result: 160 EUR

Antieke bronzen pendulefiguur. Vrouw in boot. Afmeting: basement 23 x 10 cm. In goede staat.

3x Antieke metalen figuren
Result: 60 EUR

Drie antieke metalen figuren. Onder andere: één maal putti van compositie metaal, één maal brons, iets afgebroken. Afmeting: H 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen plaquette, 1900
Result: 50 EUR

Bronzen plaquette. Circa 1900. Jongen lijmt plakkaat op schutting. Tate pour le chiens en avis chienperdu. Afmeting: 17 x 10 x 6 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Man met capuchon
Starting price 175 EUR

Antiek bronzen buste. Gesigneerd Derre La Fonderie de Paris. Man met capuchon. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Krijger met speer
Result: 170 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

3x Antieke beelden
Result: 35 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur
Starting price 200 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen bloempot
Starting price 200 EUR

Grote 19e eeuwse tweekleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte vrouw
Result: 180 EUR

Groot oud Jugendstil-stijl bronzen figuur. Naakte vrouw met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 28 cm. In goede staat.

Antieke wandkandelaar, 1870
Starting price 120 EUR

Grote antieke vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaar. Drie-lichts. Circa 1870. Afmeting: 54 x 42 x 17 cm. In goede staat.

2x Compositie metalen beelden, 1900
Result: 310 EUR

Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse bronzen boekensteunen
Result: 375 EUR

Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2x Pierrot figuren
Result: 80 EUR

Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Result: 75 EUR

Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.