This website uses cookies

45. Juliveiling 2020

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Result: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.

J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen
Result: 70 EUR

Onduidelij, Mediterraans havengezicht
Result: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Mediterraanse kustplaats met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen
Result: 60 EUR

Kaart van Delft,
Result: 110 EUR

19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

E.W. Linck, Stilleven met glas
Starting price 40 EUR

E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.

J. Jendron, Stadsgezicht Parijs met terras en figuren
Starting price 50 EUR

J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Francine, Figuren op strand
Starting price 50 EUR

H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren
Starting price 150 EUR

H. Krauz. 20e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren, man probeert dames te versieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.