Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Islamitische benen plaquette met afbeelding moskee + tekst. Afmeting: H 12 x B 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Lutherse bijbel. Deutsch. 17e Eeuw. Lüneburg 1665/54. Door Johan Heinrich Sternen Gebrüdern. Originele band. Afmeting: 11 x 21 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen historisme fotolijsten met cherubijn/vogelkoppen. Circa 1880. Afmeting: H 35 x B 22 x D 2 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...
Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws meerschuim wandmedaillon in houten lijst met bol glas. Vrouw met kinderen en vredesduif. Afmeting: 19 x 15 x 4 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hang gaslamp met ramskoppen en kristal glazen lampenkap. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 85 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Mogelijk Romeins. Vroege bronzen lepel met rondjes versierd. Groene patina. Afmeting: 39,5 cm.
Antieke albasten schaal met compositie metalen tijger. Circa 1930. Art Deco. Minimale chips. Afmeting: 15 x Ø 30,5 cm. In goede staat.
Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans gobelin wandkleed Gemerkt J.L. Jean Laurent. Dame a la Licorne L'ouje. Middeleeuwse stijl. Circa 1920. Afmeting: 145 x 108 cm. In goede staat.
Zeer vroege bronzen vijzel, mogelijk Romeins. Bodemvondst. Oxydatie + scheur. Afmeting: H 12,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde messing dekseldoos met limoges emaille medaillon en parelmoer + speeldoos. Afmeting: 6 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antieke hoornen op bakelieten dekseldoos met miniatuurportret. Adelijke dame. Gesigneerd. V. Sané. Mooie kwaliteit. Afmeting: 2,5 x Ø 8,2 cm. Extra damesportret in dubbele uitschroefbare bodem! In goe...
19e Eeuws bronzen inktstel. Inktpot in strohut en in biervat. Afmeting: 18 x 24 x 11cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote Duitse 18e eeuwse smeedijzeren geldkist met groot slot met vergrendelingen. Werkend. Afmeting: 51 x 80 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bokaal met Bisquit porselein, verguld messing en cloisonne. Afmeting: 29 cm. In goede staat.