Blikken Zonnekoning Sigaren reclamebord. 20e Eeuw. Afmeting: H 15,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws zeldzaam dubbelzijdig handbeschilderd Duits gilde bord. Die Allirten Zünpfte. Zünpften Schilt. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke historisme gietijzeren etagère. Circa 1880. Gemerkt. Afmeting: 52 x 61 x 23 cm. In zeer goede staat!
19e Eeuwse messing haardomranding met waaiervormige vonkenvangers. Haardomranding niet compatibel. Afmeting: 70 - 103 cm. In redelijk/goede staat.
Acht antieke Perzische bronzen (lak)stempels. Divers. 16e - 17e Eeuw? Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse Japanse bronzen pronkvaas met drakenkoppen en vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 60 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee lots diverse voorraadblikken met reclame, onder andere sigaren. Circa 70 stuks. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees vergulde uitschuifbare opiumpijpen. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Rococo wandtafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 66 x 24 cm. In goede staat.