Oude Duitse Columbus Erdglobus. Modell 200 Berlin Lichterfelde. 40-er/50-er Jaren. Afmeting: 52 x ø 28 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. Bestaande uit: 1975 Chateau L' enclos Pomerol. 1979 Chateau Grand-Puy Lacoste Pauillac Saint Guirons. 1982 Chateau Haut Bages Liberal Pauillac. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede s...
19e Eeuwse zilver inlay schildpad parfumhouder met daarin glazen parfumflacon. Afmeting: 6 x 4 x 1,7 cm. In goede staat.
Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.
Boekje met achtentwintig stuks 17e - 18e eeuwse gravures. Ongesigneerd. Gravures op papier. Afmeting: H 28 x B 22,5 cm. In goede staat.
Antieke verstelbare Duitse ijzeren ventilator met koperen schoepen/bladen. Bergmann-Berlin. Draaibaar. 220 Volt. Circa 1910. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee zware zwart marmeren gestoken olifanten met florale parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing handspiegel met floraal decor en miniatuur portret. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 7 cm. In goede staat.
Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bronzen vazen met paradijsvogels op bloesemtakken. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boekjes. Stads burger-school. Eerste helft 19e eeuw. Bewijs van goed gedrag en betoonde vlijt. Vol gravures beschouwingen van het dierenrijk. Afmeting: 16 x 10 x 3 cm. In redelijk/g...
Groot lot divers oud/antiek emaille. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Petroleumbrander, brooddoos, lepels, vergieten et cetera. plus 2 petroleumstellen. Afmeting: 15 x 53 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Grote antieke koper-genagelde aker met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x ø 53 cm. In goede staat.
Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Judaica plated messing Challah schaal. Floraal, halve maan + hart. Afmeting: 36 x 2 x 24 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kralen. Afmeting: ø 5 - 6 cm. 1 kraal kapot (staat nog heel op de foto), rest in goede staat.
Twee maal oude Japanse/Chinese benen figuren. Keizerlijk paar. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Majolica hangpetroleumlamp met schepen en Jugendstil reservoir. Circa 1915. Afmeting: 135 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote kristalglazen hanglamp met pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 80 cm ø. In goede staat.