This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

 

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
2105 Results
Lot: 6153

Grote Chinese blauw/witte kom

Result: 17.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.


Lot: 1002

Diego Rivera, Tehuana Vendiendo Pinas

Result: 15.000 EUR

Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.


Lot: 6000

Pablo Picasso, keramieken bord

Result: 8.000 EUR

Pablo Picasso. Keramieken bord. 1881 - 1973. Gedateerd 25.9.53. (Picador) Torrero ter paard en stier (Corrida soleil) verso 98/100 edition Picasso Madoura + blindstempel Madoura Edition Picasso. Afmet...


Lot: 6097

Oud Chinees knobbelvaasje

Result: 6.500 EUR

Oud Chinees porseleinen knobbelvaasje met kalebas decor. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.


Lot: 6254

Oude Chinese Ming-stijl vaas

Result: 3.000 EUR

Oude Chinees porseleinen Ming-stijl vaas met draken decor. Afmeting: 23 x ø 21 cm. In goede staat.


Lot: 45

Uitgebreide cassette met zilveren bestek

Result: 2.950 EUR

Cassette met groot zilverenbestek, 925/000, model Hollands Glad, met 8 tafellepels, 7 -vorken en 8 -messen met zilveren heft, 9 vismessen en 8 visvorken, 8 dessertlepels, 8- vorken en 8 -messen met zi...


Lot: 3300

Paul Wunderlich schaakspel

Result: 2.750 EUR

Zeldzaam schaakspel met bronzen schaakstukken. Door Paul Wunderlich. 1927 - 2010. Gesigneerd, en nr. 464. Titel: Koninklijke paar minotaurus en Nike. Met houten schaakbord. Twee-kleurig gebeitst. Circ...


Lot: 6017

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

Result: 2.750 EUR

Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!


Lot: 6004

Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

Result: 2.600 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte schotel met keizer te paard en figuren in berglandschap. Bodemmerk blad. Chips rand. Afmeting: ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6007

Colenbrander Ram vaas Wildzang

Result: 2.400 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Wildzang decor. Model nr.: 6. Afmeting: H 29 x ø 13 cm. In goede staat.


Lot: 6373

Prachtige Familie Verte penselenpot

Result: 2.300 EUR

Prachtige grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in coulissen decor. Zes-tekens bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 19 x ø 21,5 cm. In goede staat.


Lot: 5008

Theo Germann, Naakte dame

Result: 2.200 EUR

Groot bronzen tuinbeeld door Theo Germann. 1924 - . Titel: Ate. Naakte dame. Afmeting: H 139 cm. In goede staat.


Lot: 6085

Chinese Familie Rose vaas

Result: 2.200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.


Lot: 6202

Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas

Result: 2.200 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x ø 25 cm. In goede staat.


Lot: 8

Gouden ring Anneke Schat

Result: 2.000 EUR

Geelgouden ring, 585/000, van Anneke Schat. Breedte 38 mm. ø 50, ca 16,2 gram. In goede staat


Lot: 1006

Louis Apol, Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard

Result: 2.000 EUR

Louis Apol. 1850 - 1936. Hollands wintergezicht met windmolen en ruiter te paard. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.


Lot: 1010

Anton Karssen, Romantisch Hollands wintergezicht

Result: 2.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2706

Amerikaanse .36 Colt in wapenkist

Result: 2.000 EUR

Antieke Amerikaanse .36 Colt in wapenkist. Met accessoires; kruithoorn, kogelmaker et cetera. Navy London, cal. 36, Nr. 26124. Afmeting: 6 x 39 x 18 cm. In goede staat.


Lot: 3546

Bouilleklok + console, 19e eeuw

Result: 2.000 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...


Lot: 3303

John Company schaakspel

Result: 1.950 EUR

Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.


Lot: 226

Witgouden armband met tanzaniet en diamant

Result: 1.850 EUR

Sierlijke witgouden armband, 750/000, met diamant en tanzaniet. Armband volledig bezet met ovaal gefacetteerde tanzanietstenen, totaal ca 5,76 ct, en briljant geslepen diamant, 0,91 ct. Voorzien van b...


Lot: 2007

2x Grote Engelse bestek cassettes, 1900

Result: 1.800 EUR

Twee grote antieke Engelse mahoniehouten bestekhouders. Classicistische vormgeving. Circa: 1900. Afmeting: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.


Lot: 6008

Paar Colenbrander Ram vazen 29

Result: 1.800 EUR

Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.


Lot: 1049

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant

Result: 1.750 EUR

Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.