Moderne aluminium designlamp met verwisselbare glazen lampenkapjes (gekleurd) extra!. 90-er Jaren. Afmeting: 61 x ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse met koper beslagen turfkist op wielen. Met zeegezichten decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 46 x 29 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Twee antieke papier maché gelithografeerde kerstversieringen. Joyeux Noël. Circa 1920. Afmeting: 23 x 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse tinnen historisme kaarskandelaren met draken. Circa 1890. Afmeting: 18 x ø 11 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse zweep. Circa 1930. Gemaakt van hoorn-segmenten + hondenkop. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen tafellampen met messing. Handbeschilderd, floraal. Eén maal Sevres bloem er af. Afmeting: H 46 - H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Vijf maal divers antiek messing/brons. Bestaande uit: Bronzen inktpot, ring met gravures, bronzen voorwerp met dolfijnen, bronzen gesp (oudheid), messing kom. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Lot Duits speelgoed. Circa 1930. Bestaande uit: Vier maal Mecki, Steiff. Eén olifant, Steiff. Eén toverlantaarn, Ernst Planck. Afmeting: 11 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke kindersledes. Metaal/hout. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 70 - 90 cm. In goede staat.
Zes oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke schoolklok met halfuur-slag op gongspiraal. J.W. Benson London. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl turfkist. Afmeting: 60 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 65 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Mooie kristallen karafset met zes floraal geëtste glazen + spiegeltablet met plated bewerkte handgrepen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...
Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei-vormige dekseldoos, asbak en bonbonmandje. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Twee Chinese Blanc de Chine drakenkommen met bodemmerk. Wanneer een kom tegen het licht wordt gehouden, dan worden de draken donker zichtbaar. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans Fayence polychrome kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 21 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Makkumer comfoor met haven decor. Circa 1900. Bodem deels glazuur af. Afmeting: 14 x ø 21 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Twee 18e eeuwse Kang Xi kopjes met peterselie decor + bodemmerk. Eén chip. Eén vaasje, 19e eeuw. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Mobach Utrecht schenkkan met bruin-grijs glazuur. Nr. 551, Klaas 2. Periode 1920 - 1949. Afmeting: 24 x 20 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Imari schotel, chip. Geel vaasje met craquele glazuur. Witte kom met craquele glazuur. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse porseleinen tafellamp met goud decor. Gemerkt Bosa. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 ringen, een vierkant palmiercollier n een gourmetcollier. Totaal ca 22,3 gram. In goede staat
Vierkante hanger met onedel frame gevuld met epoxy en een stukje bladgoud. 16x23mm. In goede staat
Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat
Zilveren brillenkoker, 835/000, met ribdecor, jl.:d:1863, gevuld met 2 lorgnetten één met parelmoer en schildpad, de ander met schildpad, stuk afgebroken. 13x4cm. In goede staat.
Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.
Goud op zilveren choker met granaat en een zilveren ring met granaat. totaal ca 7,2 gram. 45 cm en ø54 In goede staat.
Lot met drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met wit parelmoer, breedte 5 mm, een gerhodineerde schakelband met vierkant geslepen zirconia's geplaatst in een vierkante s...
Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en gecontourneerde bovenrand op zilveren voet met parelrand. Afmeting: 15 cm. En een 835/000 zilveren roomlepel met gecontourneerde en gegraveerde ...
Zilveren armband, 925/000, met wit opaal. Armband met in het midden 3 peervormige rozetten met peervormig geslepen witte opalen en een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, lengte 17-20cm. ca 5,9 gram. G...
Diverse sieraden waaronder: Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte ...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, vrouw op een bankje met hand en een ijscokar met figuur, 3,5x3x3cm en 4x3x2cm. totaal ca 28 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Lot met 4 kleine zilveren miniaturen, 835/000, een locomotief, een vrouw met paraplu, naaimachine en een sulky. 2x1x2cm/4x1,5x2cm. totaal ca 35 gram. In goede staat
Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
Antieke kopergeslagen spiegel met borstelkastje en twee kopergeslagen borstels. Circa 1900. Afmeting: 63 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Oude vijfdelige messing haardset. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 75 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok en barometer. 20e Eeuw. Tafelklok, U.S.A., vurenhout, circa 1900. Mahoniehouten barometer, circa 1930. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke messing tafellamp met geëtste mat glazen lampenkap. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Twee maal Osram reclame uit de 50-er jaren. Lithografie op karton. Afmeting: H 31,5 x B 23 cm. In goede staat.
Antiek Indonesisch houtgestoken kistje met draken/dansers/vogel decor. Gesigneerd Rennie & Co. Birmingham op slot. Circa 1920. Afmeting: 17 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek blikken speelgoed. Twee Jugendstil kindernaaimachines. Opwindboot, gemerkt M.S., Western Germany. Motorfiets, China. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
30-er Jaren speelgoed trekpaard op wielen. Stro. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Decoratief bureau-spoorweg horloge met centrale secondenwijzer. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie oude duivenklokken. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal STB. Swiss Made nr. 21R-1752. Eén maal Benzing, anker model. Eén maal STB 16530. Afmeting: 19 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke reiswekkers. Twee maal antiek messing. Vier maal metaal gekleurd. Afmeting: 5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord gemerkt met de bijl. Afmeting: ø 22,5 - 25,5 cm. In goede staat.
Drie oude Makkumer polychrome beschilderde sierborden. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.