Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met messing bovenrand, florale decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Teer decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trompetvaas met rondom figuren en florale decors + zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Gerestaureerd. Afmeting: 36 x ø 22 cm. In redelijk staat.
18e - 19e Eeuwse diepe Chinese schotel met Lange Lijs, zotje decor en swastika's. Afmeting: 6,5 x ø 23,7 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met een gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 8,5mm, 19 cm. ca 19,5 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur cello, 900/000, met horloge. Cello versierd met graveerwerk, voorzien van een bewerkte rand en houtinleg bij de snaren. Aan de binnenzijde van de cello zit een zakhorloge, met witte...
Gerard Westermann. 1880 - 1971. Titel verso, gekostumeerd feest. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 140 cm. In goede staat.
Groot lot oude/antieke chocolade gietvormen. Divers. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Korinthische zandstenen zuilen met kapitelen. 18e - 19e Eeuw. Lichte transportschade. Stukjes los erbij. Afmeting: 123 x 21 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...
18e Eeuwse mahoniehouten gebombeerde Hollandse commode met bronzen beslag en gebogen zijkanten. Oudere restauratie. Afmeting: 87 x 89 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke mahoniehouten stoelen. Waarvan één armleunstoel. Monogram J.B. Jac van den Bosch. 1868 - 1948. 't Binnenhuis Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 90 x 43 x 52 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met landschap/tekst decor. Kang Xi gemerkt. Afmeting: 15,5 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Spichtig decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Barsten decor. Model nr.: 27. Afmeting: H 4 x ø 24,7 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Mandarijn-kommen met figuren decor. Afmeting: 3,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Collier van granaten met een geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 5 rijen met gefacetteerde granaten, ø6 mm, bevestigd aan een rond streekslot met een geschulpte rand versierd met filigrain en...
Witgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne armband met golvende schakels om en om gematteerd of bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,33 ct. Voorzien van bakslot met veiligheid. Bre...
Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.