19e Eeuws eikenhout gestoken rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad en lades. Afmeting: 145 x 135 x 76 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met naam en annotatie 1822. Origineel slot, sleutel, smeedijzeren banden. Afmeting: 80 x 143 x 70 cm. In goede staat.
Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap met figuren decor. Afmeting: 16 x ø 19 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.
Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Decor Hol. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Pierrot. Circa 1900. Ivoren gezicht? Natuurstenen basement. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Fraaie karaffenset in zilver, 833/000. Tafelstuk met 2 karaffen in een zilveren houder versierd met dolfijnen, krullen en lauwerkransen. Voorzien van een houder voor de stoppen en een greep. Het gehee...
Bijzonder fraaie zilveren theekan, 934/000, laag bolmodel, geplaatst op een ronde voet met een twaalfhoekig lopende bovenkant en deksel met als knop een zwaan. Voorzien van een tuit deels versierd met...
Prachtige kristallen karaf met zilver, 835/000. Kristallen karaf met etswerk, voorzien van schenktuit en greep geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, met zilveren ketting en stop versierd...
Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...
Witgouden collier, 585/000 en hanger, 750/000, met tanzaniet en briljant. Fijn ankercollier met daaraan een ovale hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet, 0,92 ct, met daaromheen ee...
Lot zilver met 6 lepels en 6 vorken, 925/000, model Hollands Glad, MT.: Onduidelijk, Utrecht jl.: t:1878. Eén vork is afwijkend MT.: G.H. Bouscholte, 's Gravenhage jl.:G:1816. 21,5 cm. ca 930 gram. In...
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Epreuve d' artiste 1966. Printemps Tropical. Afmeting: H 70 x B 42 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuws Nederlands ringhaan pistool. Conversie. Genummerd 1AR4B25. Afmeting: L 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...