Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl bank met zwarte velours. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 200 cm. In goede staat.
Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogde deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner + Familie Rose draken decors. Zes schotels, één beschadigd. Vier kopjes, één beschadigd. Afmeting: 5,5 - 8,5 ø cm. In redelijk/goede staat...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vogel in tuin decor. Twee borden gaaf. Vier borden minimale chip. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud, figuren en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met steur decor onder water + floraal decor. Afmeting: 38 x 39 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Thomas Bush Hardy. 1842 - 1897. Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten. Gouache op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000 met diamant en parel. Oorstekers voorzien van een slag met daarin 21 baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee- parels ø 10...
Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Friese zilveren koffiekan op comfoor, Zilveren kan met cannelures en een rand met floraal decor. Voorzien van een schenktuit met acanthusblad en drakenkop en een C-vormige greep. De kan heeft ...
Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...
Geelgouden armband, 750/000, met munten. Armband met fantasie schakel voorzien van 3 gouden munten, 1 dollar 1853, fl 5,- 1912 en 4FL 10 Fr 1892. Met 2 extra schakels, totaal ca 19,6 gram.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Guillaume Lo-A-Njoe. 1963. 1948 - Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.