Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Ram en bord Porceleyne Fles. Floraal + vogel. Afmeting: ø 17 - 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lamp met messing montuur en florale decor. Afmeting: 77 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: 28,5 x 21 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met pagodes en florale decor. Afmeting: 16 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal divers van Goebel. Bestaande uit: *Dekseldoos met zittend jongetje. *Twee losse plaquettes. *Eén beeld Hummel figuren. Afmeting: 14 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bordjes met goud en florale decor. Eén bordje minimale chips. Afmeting: ø 16 - 16,5 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen deelservies. Circa 1900. Bestaande uit: 5x kop en schotel, 4x borden en 1x suikerpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 9 -18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Franse Samson porseleinen vaas met florale decor en octagonale voet. Bodemmerk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Blanc de Chine porseleinen open gewerkte vazen met florale decor. Op houten consoles. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes beschadigd, rest goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen figuur. Eendenstel. Circa 1930. Ongemerkt. Afmeting: 10,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Zes diverse beeldjes uit edelstenen, met een schildpad uit malachiet, een schildpad uit turkoois, turkoois varken, agaten aap, een olifant en aap. 3-10 cm.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotjes met rondom figuren decor. Eén beschadigd. Afmeting: 11 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote Makkumse polychrome Fayence vaas. Circa 1930. Chips + haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Delfts Fayence kaststel. Hectagonaal met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse polychrome Fayence kaarskandelaren. Gesigneerd. Monogram H.B. Guimper. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee-delig Hollands oud Delfts kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.