This website uses cookies

41. Juniveiling 2019

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

2-Loops jachtgeweer
Result: 1.000 EUR

Antiek Engels zwaard
Result: 150 EUR

Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.

Oud sabel
Result: 110 EUR

Oud sabel met bewerkt heft en lederen schede. Bronzen ramskoppen. Bewerkt lemet. 20e Eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Result: 100 EUR

Antieke brandweerhelm
Result: 80 EUR

Antieke brandweerhelm van messing en leer. Met lederen binnenhelm. Afmeting: 16 x 26 x 17 cm. In goede staat.

2x Kris
Result: 75 EUR

Twee oude Indonesische krissen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 67 cm. In goede staat.

Chinese siersabel
Result: 60 EUR

Chinese siersabel met brons. Met draken decor. 21e Eeuw. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.

2x Luchtdruk pistolen
Result: 40 EUR

Engelse politiehelm
Result: 40 EUR

Oude Engelse politiehelm met lederen binnenrand. Maat 7 1/8 - 57. Devon en Cornwall Constabylary. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Lot divers militaria (6x)
Result: 30 EUR

Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.