Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten wijnkoeler. Circa 1830. Krimpnaden. Afmeting: 63 x 74 x 40 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance twee-deurs kast met lade. Op losse kruisvoet. Circa 1860. Afmeting: 164 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance poort vitrine opzetkast met flespoten. Twee-delig. Afmeting: 185 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Mooi Hollands wortelnoten Barok-stijl secretaire met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x. 105 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize rolluikkastje met messing hekwerk en lade. Afmeting: 74 x 82 x 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance armleunzetel met engelen, fruit, ranken etc. Afmeting: 147 x 67 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten kabinet met hoge getoogde deuren en bronzen beslag. Enkel gebogen. Afmeting: 230 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Twee lichtbruine lederen Montis design stoelen met chrome. Afmeting: 93 x 64 x 68 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten Gründerzeit halkastje met volle zuilen, twee lades en twee deurtjes. Circa 1880. Afmeting: 62 x 85 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Circa 1870. Afmeting: 140 x 105 x 66 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse Engelse of Amelander (Hollands) hoekkast. Gepolychromeerd. Met bijbelse voorstelling. Afmeting: 87 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Venetiaans vergulde houtgestoken wandtafel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 56 x 25 cm.In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 130 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Wortelnoten Empire chiffoniere met zeven lades en volle zuilen. 20e Eeuw met antrasiet marmeren bovenblad. Lichte schades. Afmeting: 152 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.
Originele wortelnoten bestekcommode met plated bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 43 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wortelnoten etagiere-tafel met bandintarsia, lade, messing sierwerk en boulle. Monogram in blad. Op wielen. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen vier-laden commode met bronzen beslag en gecontourneerd blad. Afmeting: 84 x 84 x 57 cm. In goede staat.
Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.
Moderne blauw lederen electrische relaxstoel. Merk Thrower. Afmeting: 110 x 100 x 77 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten dubbelgebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 105 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag, lade en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 86 x 57 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met gebogen koplijst. Vier-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Napoleon III piedestal met vergulde messing versieringen en marmeren blad. Blad gerestaureerd. Afmeting: 101 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam mahoniehouten Biedermeier/Empire twee-persoons bed. Circa 1830. Afmeting: 125 x 137 x 200 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire. Circa 1860. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 162 x 53 x 110 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke scheepshutkoffer met houten banden. Binnenin vakverdeling. Circa 1920. Afmeting: 135 x 52 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse etagiere-klaptafel met lade. Afmeting: 82 x 55 x 48 cm / 82 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Twee-delige boekenkast. Circa 1880. Eiken, deels massief boven met deuren met glas. Afmeting: H 215 x 120 x 65 cm.
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Antieke creme-kleurige Jugendstil boekenkast. Circa 1915. Afmeting: 150 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten drie-laden onderstuk. Circa 1800. Empire. Afmeting: 97 x 133 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten historisme speeltafel met kruispoot, spinnekop en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 42 x 82 cm. / 80 x 84 x 82 cm. In goede staat.
Duits historisme eikenhouten gestoken halbankje met vogels en heilig hart. Circa 1880. Afmeting: 52 x 76 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoelen met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 58 x 63 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Seize-stijl twee-zitsbank met goede stoffering. Tweede periode, circa 1890. Afmeting: 100 x 132 x 60 cm. In goede staat.
Zeer gave antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier kuifkast. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 219 x 123 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.