Duitse antieke wekkerklok met verlichting. Circa 1920. Ogen van uil geven licht. Eigenbouw. Afmeting: 26 x 19 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en datumaanduiding + harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat en wekker. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Lot van drie klokken. Eén maal eikenhouten Art Deco klok met chrome en palissanderhout, circa 1935. Eén maal houten beschilderd Jugendstil klokje. Eén maal marmeren klokje met los uurwerk, met speelwe...
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met zwart marmer. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Antiek gelithografeerd blikken Victory V Fryer & Co. Nelson Ltd. snoepjes voorraadblik met uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok . Houtgesneden met hert, konijn en vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse pendule met figuren en druivenranken. Compositie metaal verguld. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse staande klok. Met eikenhout en mahonie klokkast. Eén-daags. Afmeting: H 226 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...
Antieke Duitse handbeschilderde rozenklok. Circa 1900. Afmeting: 28 x 39 x 10 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Kleine notenhouten staande klok. Miniatuur. Met achtdaags-uurwerk, half-uurslag op bel. Pfeilkreuz. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Louis Seize Cartel wandklok met vaas, ramskoppen en leeuwenkop. Circa 1800. Wijzerplaat beschadigd. Dun messing sierwerk zijkanten mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en...
Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...
Neogotische Franse compositiemetalen kathedraalklok met monnik (automaat) die aan de belkoord trekt. Monnik zit los. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.