This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

J. Jans, Twee figuren bij piano
Result: 225 EUR

Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.

Oude Chinese theetegel
Starting price 50 EUR

Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Satsuma lampen, 1900
Starting price 120 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge met ketting
Starting price 100 EUR

Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, rond model met romeinse cijfers en rosé kleurige wijzers. ø50 mm, voorzien van grove Engelse horlogeketting, 925/000, figaroschakel met Christoffel hanger, 800/...

Zilveren brandewijnkom
Starting price 325 EUR

Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met floraal decor met cartouchen en getrembleerde bewerking, voorzien an grepen met putti. 25x12x9cm. ca 248 gram. Voorzien van gravure. MT.: A. De Haas, Snee...

Zilveren aspergeschep
Result: 100 EUR

Zilveren aspergeschep, 833/000, met gezaagd decor en een steel met dubbele filetrand. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:S:1928. Lengte 21 cm. Totaal ca 142 gram. In zeer goede staat

Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel
Result: 50 EUR

Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Antieke wandborden, 1880
Starting price 80 EUR

Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Moderne spiegel
Starting price 50 EUR

Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse pot
Starting price 150 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.

Lot oude speldjes
Starting price 30 EUR

Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.

2x Antieke Brantjes Purmerend schoentjes
Result: 400 EUR

Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Zilveren ring en oorstekers, turkoois granaat
Starting price 40 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram

Lot oude tuinornamenten
Starting price 50 EUR

Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Imari kop en schotels
Result: 50 EUR

Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

G.H. Kotschenreiter, Slapende monnik
Starting price 260 EUR

G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Willy Paes, Vaas met rozen
Starting price 150 EUR

Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.

Parelcollier met gouden camee broche/sluiting
Result: 275 EUR

Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...

Zilveren vesta, laars
Result: 90 EUR

Zilveren vesta, 833/000, in de vorm van een laars versierd met graveerwerk. MT.: Willem Kruijt, Schoonhoven, 1859-1896. 7x3cm. ca 17 gram. In goede staat

Zeer grote zilveren jat
Starting price 300 EUR

Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...

Antieke Engelse lederen bureaustoel
Result: 90 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Davenport, 19e eeuw
Starting price 850 EUR

Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos, 1859
Starting price 150 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor langs de zijkanten en twee gegraveerde voorstellingen van schepen, omrand met krullenpatroon. Voorzienvan gravure aan de binnenzijde: J.P.R...

Zilveren kandelaar, 5 lichts
Starting price 650 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, 5 licht. Kandelaar op vierkante voet met knerren rand, voorzien van een ronde kolom met ribbewerking. De kandelaar heeft 4 gekrulde armen met vierkante schotels met knerre...