Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op zwart marmeren basement. Napoleon met tafellamp. Door E. Carlier Veille de Bataille. Afmeting: 22 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Shakespeare. Door Melinque. Etienne Marin 1808 - 1875. 1841 Swiss Freres editeurs. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Antieke Weense beschilderde bronzen buste. Oriëntaalse vrouw met oorringen. Door Emmanuël Villanis. 1858 - 1914. Verf beschadigd. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Wit marmeren damesbuste. Griekse vrouw. Op marmeren zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 28 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws kerkelijk notenhouten gestoken Heilig figuur. Hand en voet beschadigd. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur in Weense stijl. Arabier onder palm. Gemerkt met kruik en B. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Naar Remmington. Cowboy. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 68 x 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen figurengroep op zwart marmeren basement. Twee paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 72 x 35 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 48 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Naakte man op paard, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen draken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10 x 11 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Twee handen, vriendschap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 39 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Griekse dame op chais longue. Gemerkt J.P.M.D. 204. Afmeting: 22 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw met bondage op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde terracotta dame. Circa 1930 - 1950. Door Paul Sersté, 1910 - 2000. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Bronzen uil op tak met zwart marmeren basement. Met signatuur W. Lehmbruck. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen beschilderde figuren. Ongesigneerd. Eén maal kat met dirigeerstok. Eén maal kat met grote trommel. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Bronzen buste. Napoleon Bonaparte op marmeren boekensteun. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Oude bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten wandplaquette met compositie metalen fazant. Brons kleurig. Circa 1900. Afmeting: 45 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Zittende heer met hoed. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke houtgestoken figuren. Afmeting: H 105 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Bronzen 'Vrouwe Justitia'. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote antieke gipsen damesbuste. Circa 1880. Sokkel gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Twee-delig. 21e Eeuw. Lezend meisje op klapstoel. Afmeting: 26 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende vrouw. Circa 1900. Angelus. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Drie maal boeddha hoofd + één maal Afrikaans. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Hollands bronzen figuur. Mariken van Nimweghen. Gesigneerd Vera '64. Vera van Hasselt. 1924 - 2014. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Twee boeddha's. Eén wierookbrander. Eén dansende figuur. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.