Grote moderne kunstglazen springende vis. Bruin met blauwe stippen. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee maal Copier Leerdam glas. Eén gele cactuspot, geel, groot, met haarscheur. Eén Colopal schaal in zeldzame kleur blauw, goed. Afmeting: 13 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie persglazen Art Deco dekselschalen, divers. Circa 1930 - 1940. Eén chip binnenrand. Afmeting: ø 9 - 20 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. Eén houder met oor. Eén robijnrood glas, Schlosse 5 von Cleve (één chip, voet). Eén rode vaas met zwarte bloemen. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Handbeschilderde moderne glazen vaas. Naar Modigliani. Nr.: 23/25. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke roze opaline vazen met florale decors. Circa 1880. Eén chip. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Palme König Jugendstil glazen bolvaas. 20e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Glazen design appellamp. Prisma Leuchten Germany. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.
Vijf oude persglazen gesatineerde dieren-figuren. Twee hazen, ijsbeer, eend en zeeleeuw (Goebel). 20 Eeuw. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Zes oude glazen vazen. 20e Eeuw. Onder andere: Copier Leerdam, Duitse en Franse makelij. Twee vazen hebben chips. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude glazen vazen. Eén maal Floris Meydam, goed. Eén maal A.D. Copier, zeskantig, chip. Eén maal kandelaar van Siem van der Marel, chip. Afmeting: 6 -13 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal diverse kunstglazen vazen, in diverse kleuren/bewerkingen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal groen mondgeblazen glas met luchtbellen, Leerdam Kristalunie. Twee karaffen, één vaas en één schaal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Copier Leerdam glazen violenvaasjes. Amber + Anna-groen. 1923. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse paars glazen vaas door Jean Beck, München. Circa 1930. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Hollandse Copier Leerdam paars-glazen violenvaasje. Middelmaat. Vroegste ontwerp. 20-er Jaren. Afmeting: 9,5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee Hollandse Leerdam glazen violenvaasjes. Kleinste + middelmaat. Circa 1923. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Werkstätte Haida. Achtkantige glazen vaas met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Handbeschilderde Duitse Jugendstil glazen vaas met Tiroler huis in bergen. Circa 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Groot lot oud bewerkt en gegraveerd glaswerk. Onder andere: Likeur, wijn etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 50 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Art Deco glazen likeurset, groen/geel. Circa 1930. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.