Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekleurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Collier met 4 rijen ovale zwarte zoetwaterparels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand en bewerkte eindstukken, 20 mm. Lengte 41 cm.
Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...
Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten en saffieren. Fraai bewerkte slavenband bezet met 7 diamanten, met een oud briljant slijpsel, ø ca 4 mm, en 6 saffieren, ø ca 4,5 mm, gezet in...
Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...
Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.
Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.
19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing voorlader pistool. Gemerkt 'E.L.G'. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.
Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.
Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat
Complete serie Deutsches Waffen-Journal (DWJ) van 66 t/m 2004
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat
Gerard de Wit, 1994. 1931 - 2010. 'Fotograaf met vrouwelijk model'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.