Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Tafelklokje en een flacon met zilveren dop, 925/000. Klein zilverkleurig tafelklokje met quartz uurwerk, 5,5x4x2,2 cm, en een kristallen cilindervormige flacon met zilveren dop met geribbeld motief. E...
Zeven delen Duitse stadt Meissen porselein Zwiebelmuster omstreeks 1930, 2 presenteerschalen, kop en schotel, 3 kopjes, bonbonschaal 7-33cm. Cond:R/G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R
Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G
Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G
Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G
Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G
Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G
Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G
Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G
Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G