This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij berglandschap met koeien
Starting price 100 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

Schilderij 't schilt in Rijssen
Result: 60 EUR

G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G

Portret op paneel
Result: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Result: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

Lansdschap C.Y Mension
Starting price 100 EUR

C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G

4 Litho's Duitsland
Starting price 40 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

P. van den Braken, stilleven
Result: 110 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G

Ton Ancone
Result: 50 EUR

Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij , winterlanschap
Starting price 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

P. van den Braken, landschap
Result: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G

P. van den Braken, boerderijtje
Starting price 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Schilderij, schapen op hei
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

Schilderij, F.J. Ketelaar
Result: 40 EUR

F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G

B. Brugman, Christus met man
Result: 100 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, ongesigneerd, Christus met figuur en handoplegging 44x58cm. Pastel op papier. Cond:G

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Result: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Result: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G

Schilderij, M. Labarde, boten in haven
Result: 60 EUR

M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G

Aquarel, Kikkert
Result: 90 EUR

Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Result: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G

Schilderij, A. van Gils
Result: 130 EUR

Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G

2 Werken
Starting price 50 EUR

Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.

2 Duitse werken
Result: 50 EUR

Twee duitse werken, 1x H. Jahn'88 berggezicht met telefoonkabels, aquarel op papier. 1x onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie 60er jaren, lithografie op papier. 50x40 en 43x32cm. Cond:G

C. de Melotty
Starting price 100 EUR

C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G

Ikoon
Starting price 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm