Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G
Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G
Marcel Pire 1913-1981 Belgische school, stilleven, afgeschoten reebok, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G
Chris Soer Den Haag 1882-1961 Winters stadsgezicht olieverf op linnen 60x65cm Cond:G
Hendrik Pieter Koekoek 1843-1890, rotsachtig landschap (verf laat los, behoeft bedoeking) olieverf op linnen 35x41cm Cond:R
Negentiende eeuws pendant J.Vos 1810, heren en dames portret, olieverf op paneel 19x24,5 en 19x25 Cond:R/G
Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G
Monogram Schoemaker, gesigneerd pseudoniem Seine Twents Coulissenlandschap, acryl op linnen 116x75cm Cond:G
Bernard Dufour 1922 Parijs, Havengezicht Frankrijk, olieverf op linnen 45x37cm Cond:G
Bernard Dufour 1922 Parijs, havengezicht Frankrijk olieverf op linnen 45x37cm Cond:G
Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G
Henk Bellaard 1896-1975 boerderij na regenbui bij avond olieverf op linnen 60x50 Cond:G
Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw priester en gevangene in gevangenis, olieverf op paneel 29x24cm Cond:G
Eric jan Kremer, Formule 1 Michael Schumacher, olieverf op linnen 120x180cm Cond:G
C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, Barok, Jezus met engelen olieverf op linnen 36x28cm Cond:G