Gesigneerd V. Reichelt '39 zittende naakte dame, olieverf op linnen 47x81cm Cond:G
F. Wens? 1847 19e eeuws interieur met figuren, olieverf op paneel 21x26cm Cond:G
Wim van Norden Bussum 1917-Amsterdam 2015, schepen, vissers en bomschuiten op het strand, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G
Gijsbertus Craeyvanger 1886 1810-1895, marktplaats met vele figuren aquarel op papier 25x20cm Cond:G
Cornelus Johannes Snouyerbosch 1891-1975, Knotwilgen bij avondlicht, olieverf op paneel 80x120cm Cond:G
Ongesigneerd Spaanse school, modern, dame met masker, olieverf op linnen 54x61cm Cond:R/G
Jan den Hengst 1904-1982 koepelkerk Amsterdam aquarel op papier 45x30cm Cond:G
A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G
G. Majewicz 1897-1973 herenportret Franz Liszt op oudere leeftijd, olieverf op paneel 35x28 Cond:G
Antieke Chinese ingekleurde houtsnede Gucun gesigneerd, vliegende eenden 23x24cm Houtsnede op papier Cond:R
Antiek apart langwerpig Chinees schilderij met ruiters, teksten en signatuur, gedrukt op zijde met papieren rol. in goede staat, 292x29cm
Gesigneerd H. Danmier heer en slapende man bij boom tekening op papier 28x21cm Cond:G
Arno Rink '71 Duitse school Fieber nach Burgakow Die weisse Kapelle (vochtvlekken) ets op papier Cond:R/G 49x31cm
Hermanus Adrianus Charles Bogman Den Haag 1890, stadsgezicht met waterpomp en figuren, olieverf op paneel 22x17cm Cond:G
Gerard Krol 1928 Enschede 1882-1950 stilleven met koper, appels en wijnkruik 47x45cm olieverf op paneel Cond:G
Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R
Rik Jager 1998, Delft 1933, titel: bergdorp, acryl op papier 70x90cm Cond:G
Han Bruinenberg 1980 Landschap naar C Corot olieverf op linnen 91x64cm Cond:G
L Cajetan 19e eeuw, vrouw bij bergachtig landschap en fruitschaal(gat in linnen) 67x52cm Cond:R
P Naijen of Naden vaas met rozen olieverf op linnen 37x28cm Cond:G