Antieke Albasten empire pendule, beschadigd, met 8 daags uurwerk, zonder slag en touwtjesslinger 42cm Cond:M
Antiek Frans uurwerk met eigenbouw klokkast 8 daags uurwerk en halfuurslag 30,5cm Cond;R
Grote antieke notenhouten regulateur, gemerkt Peerless omstreeks 1880 in goede staat 102cm Cond:G
Drie delig oud klokkenstel met ridders, 2e helft 20e eeuw, compositiemetaal(oxidatie) 21-34cm Cond:R/G
Kleine Franse comtoise klok 2e helft 20e eeuw in goede staat 26x16x9cm
Negentiende eeuwse Franse comtoise met harpslinger en jachtvoorstelling in Feuille wijzerplaat beschadigd 39x26x15cm Cond:R
Antieke Duitse notenhouten regulateur omstreeks 1880, ongemerkt, lichte schades 96cm Cond:R
Oude Franse mahoniehouten tafelklok met bronzen ornamenten, achtdaags uurwerk en slagwerk ( man slaat op bel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 33cm
Oude eikenhouten Friese Schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 72cm
Oude eikenhouten Wuba Westminster regulateur met kwartierslag op 3 gongstaven 2e helt 20e eeuw in goede staat 75cm
Negentiende eeuws messing tijdschakelaar waarschijnlijk Duitsland omstreeks 1880 met complex mechanisme met bovenliggende balans 14x8,5x9 Cond:R/G
Apart oud tafelklokje 20e eeuw met houten kast, defect 26x16x7cm Cond:M
Marmeren Art Deco klokkenstel, drie delig met Junghans mechanisch uurwerk omstreeks 1930(chips marmer) 18-25cm Cond:R