Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G
Reinier Craeyvanger 1812-1880, twee figuren bij 17e eeuws soldatenkamp, aquarel op papier, 21x15 Cond:G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, bruggetje bij Giethoorn, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G
Gesigneerd C.M. Hendriks ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 50x40cm. Cond.: G
G.H. Gobell, Raalte 1786-Deventer 1833(met provenence) ijsgezicht met schaatsers en 2 figuren op de voorgrond, koek en sopie, aquarel op papier 24x21cm Cond:G
Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G
Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.
Herman Brood 1946-2001(met taxatierapport ) Management Herman Brood(Koos van Dijk) Race car, uit de serie speed en chasing, acryl op linnen, 80x120cm met lijst 140x100cm CondG
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Mia Dikken (Delden), gouache op papier, damesportret 28x39cm. Cond.: G
Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering, met bergen dorp en figuren en beek, met bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, kalf bij boom aan het water, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G
Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Derk Wiggers 1866-1933 landschap met boerderij, olieverf op linnen 96x65cm Cond:G
Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G