Zilveren trancheercouvert, strakmodel, voorzien van monogramgravure. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken. Cond R., 30-35 cm
Geslepen ronde kristallen koekjespot met zilveren rand op onderschotel, met geslepen ster op de bodem, deksel met gegraveerd zilveren montuur en knop 835/000 mMT.: C.J. Begeer Utrecht ca 1880 ø19x13 M...
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm
Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G
Oude bronzen sculptuur , onduidelijk gesigneerd, voorstellende een mannenhoofd met voet 45x17x17cm Cond:G
Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G
Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm
Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G
Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G
Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G
Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.
Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Antiek wit geemailleerde badkuip op poten, in goede staat 57x166x72cm Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G