Twee delen antiek ruit/waaierkristal 19e eeuw: 1x marmelade dekselpotje 13xø10cm. en 1x rozensteker (2-delig) 13xø14,5cm. Minimale chip mogelijk
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Grote zware kristallen geslepen fruitmand 2e helft 20e eeuw in goede staat 36x37x29cm.
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.
Twee delen 19e eeuws kristal: 1x 6-delig azijnstel en 1x grote gembercoupe 23-30cm. Cond.: G
Twee zware kristallen geslepen druppelkaraffen 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø18cm.
Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.