Prachtig groot oud gebrandschilderd glas-in-lood raam met decor van scheepvaart in 17e eeuwse stijl 98x98cm. Cond.: G
Drie antieke glazen flessen: 1x 17e-18e eeuwse groene bolle fles en 2x 19 eeuwse 4-kantige flessen 17xø13cm. en 23x7x7cm. Cond.: G
Twee prachtige grote antieke Boheemse kristallen facetgeslepen en gegraveerde dekselcoupes met decor van landschap en springend hert. 1 Chip aan binnenrand van deksel, 29xø16cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.23cm., Cond.:G
Grote 18e eeuwse glazen gegraveerde fles met floraal decor. H.24cm..
Vijf delen antiek glas naar oud voorbeeld met emaille beschildering ca. 1880 met rondom wapendecor: 2x karaf (beschadigd) en 3x glas (beschadigd) 13-20cm. Cond.: M
Twee antieke delen glaswerk 1e helft 20e eeuw: 1x grote glasfusing vaas ca. 1900-1930 Art Deco (donkerblauw met geel) 29xø9,5cm. en 1x dekselpot van mat glas met floraal decor (geel/oranje/groen) 8xø1...
Glazen kelk, mondgeblazen ca. 1910 Glasfusing (mooie techniek) in goede staat 12,5xø12cm.
Oude Lalique glazen dekseldoos met blauwglazen noppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 9xø9cm.
Grote oude kristallen geslepen schaal met rondom gegraveerd landschapdecor met thema jacht met diverse figuren. Prachtige kwaliteit 2e helft 20e eeuw, Gesigneerd Stefan Poscher? ø 40cm.Cond.:G
Twee oude glazen bolvazen van Malta; 1x floraal decor 14xø11cm. en 1x glasfusing 14xø10cm. Cond.: G
Moderne glazen Costa Boda fruitschaal, blauw/violet met waaierdesign en gele omranding in goede staat 9,5xø35cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse opaline glazen vazen met handbeschilderd bloemendecor in goede staat 33x15xø13cm.
Drie delen oud kristal/glas 20e eeuw: 1x waaierkristallen dekselcoupe (minimale chips), 1x kristallen dekselcoupe lichtgroen (spanningsscheurtjes) en 1x amandelgeslepen dekselcoupe (goed). tevens 1 lo...
Vierdelige antieke waaierkristallen set bestaande uit: tablet, 2 glazen en schenkkan (1 minimale chip) 22-29x13cm. Cond.: G
Twee delen modern glaswerk ca. 1988 "K en K Styling" in goede staat 21,5xø15cm. en 14xø30cm.
Stel geslepen kristallen kolomkandelaars, ieder met 5 geslepen kristallen pegels, H.: 22cm.
Oude Franse Lalique glazen tafellamp 2e helft 20e eeuw (1 chip af) 42x16x16cm. Cond.: R
Zware geslepen kristallen console-tafel ca. 1900, ideaal te gebruiken voor het decoreren van divers kleingoed en zilver. 11xø25cm. Cond.:G
Twee oude/antieke Boheemse kristallen bekers ca. 1900-1930: 1x blauw en neutraal amandelgeslepen en 1x blauw neutraal en gouddecor 15-19cm. Cond.: G
Twee glazen karaffen met bloemdecor en 6 glazen ca. 1900 20-41cm. Cond.: G
Negen delen oud facetgeslepen kristal o.a; 2 schalen met plated rand, 4 schaaltjes met geschulpte rand en 3 schaaltjes met geribbelde rand 1e helft 20e eeuw ø14-21cm. Cond.: G
Oude Boheems kristallen beker met decor van goud en bloemen. Gemaakt van geslepen blauw en neutraal glas ca. 1930 14,5xø11cm.
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen kaarskandelaars met minimale chips 26cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk 1e helft 20e eeuw: 2x Art Deco vaas (1x bloemdecor, 1x tweekleurig ) en 1x wit opaline glazen vaas (handbeschilderd met bloemen en vogeldecor) 17-25cm. Cond.: G
Oude Art Deco glazen inktstel met koperen afsluiten ca. 1930 in goede staat 11x23,5x13cm.
Tien oude Art Deco glazen met gouddecor (haarscheur) 5xø10cm. Cond.: R-G
Vier oude mondgeblazen glazen amuse schaaltjes (draadjesglas) in de kleuren violet, blauw, geel en oranje ca. 1960 3xø12cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier kristallen kaasstolp met amandelslijpsel en ruitslijpsel (chips van onderschotel). Huwelijk van twee delen 21xø19cm. Cond.: R
Grote oude glazen presenteerschaal van Val Saint Lambert met decor van kreeft,krab,vis en schelp ø33,3cm. Cond.: G
Twee delen antiek glaswerk 19e eeuw; 1x grote antieke glazen bierlaars voor 2,5L en 1x bierpul 0,3L. Beide mondgeblazen 17-33cm. Cond.: G
Groen glazen roemer wijnglas met geëmailleerd decor ca. 1890, voorstellend ridder met lans (Duitsland) in goede staat 27xø14cm.
Aparte Art Deco glazen verdeelschaal met parelmoer-effect en vogel. Mondgeblazen ca. 1930 in goede staat 13xø18cm.
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...